قیمت طراحی سایت (قدرتمند و حرفه ای) در سال ۹۹ | نحوه قیمت گذاری طراحی سایت

هزینه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت یکی از بحث های همیشگی و داغ در طراحی سایت است. در این مقاله قصد داریم خیلی مفصل و دقیق، به مواردی همچون قیمت سفارش طراحی سایت، تعرفه طراحی سایت، قیمت طراحی سایت با وردپرس، هزینه طراحی سایت حرفه ای، قیمت فروش سایت و همچنین نحوه قیمت گذاری طراحی سایت پرداخته و به سوالاتی همچون ریز هزینه های طراحی سایت پاسخ داده و در ادامه یک مورد نسبی از جدول قیمت طراحی سایت را به شما ارائه خواهیم کرد. لطفا در ادامه هم با ما همراه باشید.

قیمت طراحی سایت با وردپرس از ۱ میلیون تا ۵ میلیون تومان اعلام می شود. اما قیمت طراحی سایت اختصاصی (کدنویسی اختصاصی) از حدود ۷ میلیون شروع شده و تا چند ده میلیون تومان نیز ادامه پیدا می کند. البته امکاناتی که شما از طراحی سایت حرفه ای می خواهید قیمت نهایی را تعیین می کند. در واقع قیمت طراحی سایت رابطه مستقیم با امکاناتی که لازم دارید دارد.

جدول محتوا (با کلیک بر روی هر گزینه، به آن بخش منتقل می شوید.) پنهان کردن

قیمت طراحی سایت چگونه تعیین می شود؟ (نحوه قیمت گذاری طراحی سایت)

قیمت طراحی سایت بسیار متفاوت است. نحوه قیمت گذاری طراحی سایت در هر شرکت طراحی مختلف بوده و به علاوه به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. به همین دلیل نمی توان نیخه ای دقیق برای آن پیچید. اما به صورت حدودی، قیمت سفارش طراحی سایت از حدود ۱ میلیون تومان شروع شده و بسته به عوامل مختلف که در ادامه راجع به آن ها صحبت می کنیم، تا ۵۰ میلیون تومان و گاهاً بیشتر و حتی تا ۱۰۰ میلیون تومان هم ادامه پیدا می کند. همانگونه که گفته شد نحوه ارائه ریز هزینه های طراحی سایت به عامل های زیادی بستگی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

شرکت طراح سایت

اولین و رایج ترین پاسخی که برای تفاوت قیمت طراحی سایت می توان مطرح کرد، بحث تفاوت شرکت ها است. شرکت های بسیار زیادی وجود دارد که به صورت تخصصی طراحی سایت انجام می دهند. هزینه ای که هر شرکت بابت طراحی سایت طلب و دریافت می کند با سایر شرکت ها مختلف است. به چه دلیل؟ به دلایلی همچون سابقه، کیفیت، بحث طراحی اختصاصی یا غیراختصاصی، امکانات، مدت زمان طراحی، همه و همه مهم هستند و ما در ادامه این مقاله تاثیر این موارد در بحث نحوه قیمت گذاری طراحی سایت بررسی خواهیم کرد. اما اولین و مهم عترین عامل تعیین کننده قیمت طراحی سایت شرکت ها هستند. یک شرکت می تواند هزینه طراحی سایت را ۵۰۰ هزار تومان اعلام کند و شرکت دیگر می تواند هزینه چنده ده میلیونی بابت طراحی سایت مشابه طلب کند؛ پس شرکت ها در قیمت طراحی سایت نقش بزرگی دارند.

اختصاصی یا غیر اختصاصی بودن طراحی سایت

اینکه سایت اختصاصی باشد یا نه، نقشی بزرگ در تعیین هزینه طراحی سایت بازی می کند. اما می خواهیم توضیح دهیم که سایت اختصاصی و غیر اختصاصی دقیقا چیست؟ سایت اختصاصی سایتی است که CMS آن، اختصاصی باشد. CMS به معنای سیستم مدیریت مختوا یا به زبان خودمانی و ساده تر سایت ساز است. بعضی از سایت سازها به صورت رایگان و عمومی عرضه می شوند. مانند وردپرس و جوملا و بعضی دیگر از سایت سازها، توسط شرکت های طراحی، به منظور طراحی سایت برای مشتریان آن شرکت تهیه و تولید می شود. CMSها علاوه بر ساخت سایت، وظیفه مدیریت سایت را هم بر عهده دارند. در واقع یک CMS علاوه بر انکه سایت را راه اندازی می کند، دارای یک پنل مدیریتی بوده که با آن می توان سایت را مدیریت کرد.

سایت های اختصاصی توسط سیستم مدیریت محتوای اختصاصی طراحی شده برای مشتریان آن شرکت است و سایت غیر اختصاصی سایتی است که بر پایه سیستم های سایت ساز رایگان همچون وردپرس، جوملا، دروپال یا هر سایت ساز و سیستم مدیریت محتوای عمومی دیگر است.

معمولا سایت های اختصاصی به علت اینکه از پایه توسط شرکت طراحی شده و با زبان های برنامه نویسی طراحی می شوند، گران تر هستند و سایت هایی هم که بر پایه وردپرس، جولا و هر سایت ساز دیگر ایجاد می شوند، عموما ارزان تر هستند.

اختصاصی یا غیر اختصاصی؟

بستگی به امکانات و همچنین سیلقه و نظرات شما دارد. ممکن است شما به هر دلیل دوست نداشته باشید تا از سیستم های همگانی استفاده کنید. در آن صورت می بایست از سیستم های اختصاصی طراحی شده توسط شرکت های مختلف استفاده کنید. اما در ادامه می خواهیم مقداری به این بحث بپردازیم که سایت طراحی شده اختصاصی باشد بهتر است یا غیر اختصاصی…

معمولا شرکت های طراحی دو حالت دارند. یا اینکه برای طراحی سایت های مختلف از CMSهای اختصاصی خود استفاده می کنند. یا اینکه از CMSهای رایگان همچون وردپرس یا جوملا استفاده می کنند. متاسفانه بعضی از شرکت ها برای اینکه مشتریان خود را از دست نداده و یا سایر کاربران را هم مجاب کنند که شیوه طراحی آن ها (اینکه از کدام CMS استفاده می کنند) مناسب تر است، اقدام به بدگویی از سیستم مقابل می کنند. یعنی اگر کار طراحی یک شرکت بر اساس سیستم مدیریت محتوای اختصاصی باشد، اقدام به بدگویی و کوبیدن روش طراحی سایت وردپرس می نماید.

این روش درست نیست. چون که باعث ایجاد یک کشمکش می شود. بهتر است بی هیچ تعصبی به ابن موضوع بپردازیم که طراحی سایت اختصاصی بهتر است یا وردپرس. باز هم می گوییم که بستگی دارد. مثلا شما نمی توانید یک سایت مشابه ترب یا آپارات را با سیستم وردپرس طراحی کنید. اما می توانید سایتی مشابه بیتوته یا آپ تی وی را با وردپرس طراحی کنید. همه چیز به این بسته است که شا قصد دارید چه امکاناتی در سایتتان موجود باشد. معمولا امکانات بسیار زیادی را می توانید در سیستم های رایگان مانند جولا یاا وردپرس پیدا کنید، اما اگر مورد مناسبی پیدا نکردید باید از روش طراحی سایت اختصاصی استفاده کنید.

سیستم های مدیریت محتوای رایگان را می توانید در ابتدای کار استفاده کنید و هر وقت که کار خود را کمی سر و سامان دادید و وضعیت بهتر شد می شود که سایت را بر روی سیستم طراحی سایت اختصاصی پیاده سازی کرد. با توجه به اینکه هزینه طراحی سایت اختصاصی از هزینه طراحی سایت وردپرس گران تر است، بهتر است در صورتی که کسب و کار شما در حالت شروع و استارتاپ قرار دارد، از سیستم های رایگان و ارزان استفاده کنید و بعدا آن را ارتقا دهید.

هر کدام از سیستم ها مزین ها و معایبی دارند، مثلا سایت هایی مانند دیجی کالا و آپارات بر روی سیستم های اختصاصی طراحی شده اند، اما سایت هایی مانند بیتوته و چطور بر روی سیستم های مدیرت محتوای رایگان و در دسترس راه اندازی شده اند. انتخاب با شما و شرایط است که تصمیم بگیرید از کدام مورد استفاده داشته باشید. اما اگر به دنبال قیمت هستید معمولا هزینه های طراحی سایت وردپرسی یا هزینه طراحی سایت جوملا کمتر از هزینه های طراحی سایت اختصاصی است.

هزینه های جانبی

هزینه های جانبی هم عاملی تاثیرگذار در بحث تعرفه طراحی سایت است. اما هزینه های جانبی طراحی سایت چیست؟ توضیح می دهیم. هزینه های جانبی هزینه هایی هستند که شما باید برای خرید دامنه (نام سایت مانند EXAMPLE.IR) هاست (فضایی که سایت شما در آن میزبانی می شود) SSL (پروتکل ایمن که با استفاده از آن نوار مرورگر کاربر به رنگ سبز و ایمن در می آید) هزینه های حرید و نصب قالب و افزونه (در سایت های وردپرسی و جوملا و سایر سایت سازهای رایگان) صرف نمایید.

معمولا هزینه های جانبی طراحی سایت در صورتیکه زیاد نباشند، توسط خود شرکت طراح متحمل می شوند. (مانند هزینه خرید هاست یا دامنه IR) اما اگر هزینه های جانبی طراحی سایت زیاد باشند، کارفرما باید هزینه ها را پرداخت نماید. هزینه های جانبی از ۵۰ هزار تومان سالیانه شروع شده و تا چندین میلیون تومان هم می رسد که بسته به هزینه های جانبی موجود است.

داینامیک و استاتیک

اینکه سایت داینامیک باشد یا استاتیک هم بحثی مهم در قیمت طراحی سایت است. سایت های داینامیک یا پویا سایت هایی هست که پنل مدیریتی داشته و قابل مدیریت هستند اما سایت های استاتیک سایت هایی هستند که برای یک بار طراحی شده و بر روی وب قرار داده می شوند و معمولا تا مدت زمان زیادی هم نیاز به آپدیت نخواهند داشت. اما در حال حاضر عمر استفاده از سایت های استاتیک تمام شده و دوران دوران سایت های داینامیک و پویا است. اما ممکن است بسته به شرایط گاها پیش بیاید که سایت استاتیک هم طراحی شود که البته به دلیل اینکه قابل مدیریت نیست نباید هزینه زیادی داشته باشد اما به دلیل اینکه طراحی از پایه انجام می گیرد ممکن است هزینه های شما افزایش پیدا کند.

زمان

زمان صرف شده بر روی یک پروژه یکی دیگر از معیارها برای قیمت گذاری طراحی سایت است. شرکت های طراح بازه زمانی ۲ روز تا ۳ ماه یا بیشتر را برای تحویل پروژه قید می کنند و این هم عاملی تعیین کننده در قیمت گذاری است. معمولا اگرر پروژه ای نیاز به صرف زمانی کمتر داشته باشد هزینه ای مناسب تر خواهد داشت و اگر هم زمان بیشتری برای طراحی صرف شود ممکن است به طبع هزینه ها مقداری افزایش داشته باشد.

پشتیبانی

شرکت های پیمانکار عموما بازه زمانی ۶ ماهه را برای پشتیبانی طراحی سایت ارائه می دهند. پشتیبانی سایت شامل برطرف کردن باگ ها، مشکلات و مسائلی است که پس از تحویل پروژه برای کاربر به وجود می آید و در بسیاری از مواقع فاکتورهای پشتیبانی توسط شرکت طراح تعیین شده و پشتیبانی بر اساس آن ها صورت می گیرد. برای تمدید پشتیبانی هم راهکارهای مختلفی تدارک دیده می شود و ممکن است بعضی از شرکت ها با دریافت مبلغ ثابت پشتیبانی پروژه را بر عهده بگیرند و برخی دیگر از شرکت ها با دریافت درصدی مشخص از قمیت طراحی پروژه، پشتیبانی را برای مدتی دیگر تمدید می کنند. پشتیبانی در بحث سایت هایی که به صورت اختصاصی طراحی شده اند بیشتر لازم است چون معمولا ممکن است دارای مشکلاتی باشند یا کاربران طریقه برطرف سازی آن را بلد نباشند یا شیوه استفاده از آن سخت باشد.

امکانات

مهم ترین فاکتور قیمت کذاری که در بسیاری از شرایط در بحث قیمت طراحی سایت حرف اول را می زند، امکاناتی است که در سایت استفاده می شود. هر چند که این مورد هم بسته به شرکتی است که طراحی سایت را به آن می سپرید (چرا که امکان دارد یک شرکت طراح قیمت طراحی یک سایت با امکانات وسیع و گسترده را کمتر از قیمت یک طراحی سایت شرکت دیگر با امکانات معمولی و کمتر ارائه دهد. به عبارتی ممکن است شرکتی یک سایت با امکانات زیاد را با قیمتی مناسب عرضه کند و سایتی دیگر قیمت طراحی سایت با امکاناتی کم و معمولی را زیاد اعلام کند.) اما امکاناتی که در سایت ارائه می شوند تاثیری مستقیم در تعیین قیمت پروژه دارند. بعضی از شرکت ها امکانات مختلف را به صورت فله ای (هر آپشن قیمت مشخص) ارائه می دهند و بعضی دیگر از طراحان امکانات ارائه شده را پکیجی یا بر اساس خواسته های مشتری انجام می دهند.

البته بعضی از امکانات حیاتی هستند و می بایست که به صورت پایه در هر سایت موجود باشند و لزومی ندارد که شرکت طراح بابت ارائه آن ها هزینه اضافی طلب نماید. مانند امنیت سایت، بخش وبلاگ و کامنت ها یا مواردی مانند این باید به صورت پایه در پکیج ها و پروژه های طراحی سایت موجود باشند.

حوزه کاری

حوزه کاری نقشی تعیین کننده در ارائه قیمت طراحی سایت دارد. چرا که حوزه کاری شما ایجاب می کند که امکانات سایت چه و چگونه باشند. امکانات سایت تاثیر کاملا مستقیم در طراحی سایت دارند. مثلا اگر حوزه کاری شما یک فروشگاه متوسط ابزارآلات مکانیکی باشد، نیاز به امکانات زیاد یا خاصی ندارید اما اگر بخواهید یک وب سایت سرویس اشتراک ویدئو راه اندازی کنید، باید هزینه های بسیار بیشتری پرداخت نمایید.

طراحی سایت گران قیمت ممنوع

هر چند که امکان دارد به دلیل نیازهای شما از یک سایت قیمت آن تغییر کند اما بعضی از سایت ها هستند که به قول معروف نون برندشونو میخورن و صرفا به دلیل اینکه شرکت طراحی مشهوری هستند مبالغ هنگفت و نجومی طلب می کنند. در حالیکه به گواه مخاطبین، حتی یک مشاوره رایگان درست و حسابی نمی دهند. البته ما تحت هیچ شرایطی سعی نداریم فرد یا شرکت خاصی را تخریب کنیم، اما بحث بر سر این است که نباید مبلغ اضافی بابت طراحی سایت بپردازید. اصل راه اندازی کسب و کار اینترنتی بر پایه شروع صفر و بدون سرمایه است و شما باید مطابق بودجه ای که دارید، شرکت طراح مناسب را شناسایی کرده و پروژه طراحی سایت خود را به آن محول نمایید.

طراحی سایت ارزان قیمت ممنوع

در مقابل طراحی سایت گران قیمت ممنوع، طراحی سایت ارزان قیمت نیز ممنوع. هر چند ک احتمالش وجود دارد که طراح به دلایل گوناگون (مثلا به دلیل تازه کار بودن و جمع آوری نمونه کار، نیاز مبرم به پول و مواردی مانند این) قیمتی زیر حد معمول بدهد اما یک طراحی خیلی ساده نباید زیر ۵۰۰ هزار تومان قیمت داشته باشد.

قیمت طراحی سایت انواع مشاغل

در ادامه به صورت گذرا قیمت طراحی سایت انواع مشاغل را اعلام می کنیم.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس و قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با کد نویسی اختصاصی بسیار مختلف است. اگر قصد دارید طراحی سایت وردپرس انجام بدهید، قیمت طراحی نهایتا چیزی مابین ۵ ، ۶ میلیون تومان خواهد بود اما اگر طراحی فروشگاه اینترنتی و اختصاصی انجام می دهید، حداقل و کف هزینه طراحی یک سایت فروشگاهی از ۷ میلیون تومان آغاز و بسته به امکان مورد نیاز و مد نظر شما امکان دارد تا چند ده میلیون تومان هم بالا برود.

قیمت طراحی سایت پیش بینی فوتبال و قیمت طراحی سایت شرط بندی

سایت های پیش بینی فوتبال هم بسیار مطرح شده اند و با توجه به درآمد بسیار بالایی که عاید صاحب و مدیر سایت می کنند، تقاضا جهت طراحی این سایت ها افزایش داشته است. اما قیمت طراحی سایت شرط بندی چقدر است؟ قیمت طراحی سایت پیش بینی فوتبال توسط عوامل مختلفی تعیین می شود اما به صورت کلی برای طراحی سایت شرط بندی فوتبال به بودجه ای حداقل ۳۰ میلیون تومانی نیاز خواهید داشت.

قیمت طراحی سایت دو زبانه

هزینه طراحی سایت دو زبانه به صورت معمول بیشتر از هزینه طراحی یک سایت معمولی است. معمولا برای اضافه کردن هر زبان جدید به سایت، رقمی معادل ۱۵ تا ۲۵% قیمت کل پروژه دریافت می شود.

قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن

برای بعضی از کسب و کارها ایجاب می کند که علاوه بر سایت، اپلیکیشن هم داشته باشند. برای مثال داشتن اپ برای سایت های فروشگاهی می تواند به افزایش فروش کمک کند. در این صورت قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن با هم بیشتر می شود. در این صورت احتمال دارد قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن ۷ میلیون تومان یا بیشتر هم ارائه شود.

ارائه قیمت طراحی سایت وردپرس توسط مارکتینگرام

آژانس مارکتینگرام نیز به طور حرفه ای به امر طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن می پردازد. لازمه شروع همکاری ارائه قیمت است تا طرفین بر اساس بودجه ای که ارائه داده و دریافت کرده اند، متعادل سازی کنند. از این جهت به ارائه قیمت طراحی و به خصوص قیمت طراحی سایت وردپرس  می پردازیم چراکه در مارکتینگرام، سایت ها توسط وردپرس طراحی می شوند. قیمت طراحی سایت با وردپرس در مارکتینگرام از ۱ میلیون تومان آغاز شده و تا ۵ میلیون تومان ادامه پیدا می کند. البته اگر نیاز به اختصاصی سازی و یا اپلیکیشن نیز داشته باشید این قیمت کمی بیشتر خواهد شد و تا ۷ میلیون تومان هم بالا خواهد رفت. اما در حالت نرمال و معمولی قیمت طراحی سایت با wordpress و هزینه طراحی سایت با wordpress چیزی در حدود ۱ تا ۵ میلیون تومان است.

تعرفه طراحی سایت اختصاصی (طراحی سایت با زبان های برنامه نویسی از پایه)

تعرفه طراحی سایت با asp.net

قیمت طراحی سایت با asp net معمولا گران تر از قیمت طراحی سایت wordpress است. تعرفه طراحی سایت با asp.net: این زبان برنامه نویسی توسط مایکروسافت ایجاد شده است و تنها بر روی هاست ویندوز پشتیبانی می شود. به این جهت که برای طراحی سایت با asp net لازم است تا سایت از پایه کد نویسی شود به بودحه ای بیشتر نیاز خواهید داشت که این مبلغ از ۷ میلیون تومان آغاز می شود. اما پیشنهاد این است که ابتدا بر روی بستر وردپرس سایت خود را طراحی نمایید و سپس هنگامیکه پیشرفت حاصل شد و نیاز واقعی به زبان asp.net پیدا کردید، سفارش طراحی سایت asp net دهید.

قیمت طراحی سایت با php

قیمت طراحی سایت php معمولا گران تر از قیمت طراحی سایت با wordpress است. چرا که باید طراحی سایت اختصاصی بوده و از بیس کد نویسی شود. قیمت طراحی وب سایت با php از حدود ۷ تومان شروع شده و بیشتر هم خواهد شد. هزینه طراحی سایت php بستگی به امکاناتی دارد که دریافت می کنید. همچنین سابقه شرکت، پشتیبانی حرفه ای و امکانات اختصاصی نیز باعث می شوند تا هزینه طراحی سایت با php دستخوش تغییراتی شود.

قیمت طراحی سایت html

قیمت طراحی سایت با html بسیار ارزان است. البته اگر سایتی کاملا ساده می خواهید و می خواهید که سایت استاتیک باشد، این هزینه بسیار ارزان است. اما طراحی سایت HTML توصیه نمی شود. به این دلیل که این زبان بسیار ساده و ابتدایی بوده و پیشنهاد می شود برای اینکه طراحی سایت حرفه ای انجام بدهید از طراحی سایت php یا طراحی سایت asp.net انجام بدهید یا سایت خود را با استفاده از cmsهای آماده طراحی کرده و طراحی سایت وردپرس یا طراحی سایت جوملا انجام دهید. به هر حال طراحی سایت html بسیار ابتدایی و البته ارزان است. شاید چیزی در حدود ۲۰۰ هزار تومان یا کمی بیشتر. البته همانطور که گفته شد انتظار دریافت سایتی هوشمند و حرفه ای نداشته باشید.

قیمت طراحی psd سایت

طراحی psd سایت طراحی سایت نیست. در واقع طراحی psd سایت یک طرح گرافیکی اولیه است که می توان آن را یک پیشنمایش نامید. طراحی psd سایت هم قیمت مشخصی دارد و قیمت آن نهایتا ۵۰۰ هزار تومان می باشد. ما این خدمت را در دسته بندی خدمات گرافیکی ارائه می دهیم که می توانید سفارش خود را ثبت کرده تا طراحی psd سایت برای شما انجام بگیرد.

قیمت طراحی ui سایت

تعرفه طراحی ui سایت چقدر است؟ هزینه طراحی ui سایت مختلف است. اما از حدود ۵۰۰ هزار تومان یا کمتر شروع شده و تا قیمت های بالاتر هم خواهد رفت.

قیمت طراحی یک سایت

هزینه طراحی یک سایت خوب همانطور که گفته شد اگر با cms باشد حدود ۱ تا ۵ میلیون تومان و اگر با زبان های اختصاصی باشد بین ۲۰۰ هزار تومان تا ۷ میلیون و ۷ میلیون تا حتی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان، بسته به فاکتورهای مشخصی کم و زیاد خواهد شد. همچنین هزینه طراحی یک سایت خوب با هزینه طراحی یک سایت معمولی مختلف است و هرچه سایت حرفه ای تر و بهتر باشد مسلما قیمت آن روندی افزایشی خواهد داشت.

تعرفه طراحی سایت ۹۹

تعرفه طراحی سایت سال ۹۹ نیز یکی از موضوعات قابل بحث است. با توجه به این که تورم و گرانی شدت گرفته، احتمال بسیار بالایی وجود دارد که در سفارش طراحی سایت نیز موثر بوده و باعث گران تر شدن قیمت ها شود. اما ما در این مقاله به صورت کاملا تخصصی به بحث قیمت طراحی سایت پرداختیم و همچنین قیمت ها بروز بوده و مربوط به تعرفه طراحی سایت ۹۹ بوده است. همچنین هنگامیکه از سال ۱۳۹۹-۲۰۲۰ به سال ۲۰۲۱-۱۴۰۰ وارد شدیم قیمت ها و محتوا بروز می شود تا همیشه قیمت دقیق و بروز را مشاهده فرمایید.

جدول قیمت طراحی سایت

شرکتی
1 تا ۵ میلیون
بابت پروژه
نصب سایت
طراحی
امنیت
سرعت
سایر امکانات تشریح شده
فروشگاه اینترنتی
3 تا ۷ میلیون
بابت پروژه
نصب سایت
طراحی
امنیت
سرعت
بخش فروشگاه اینترنتی
سایر امکانات تشریح شده
شخصی
1 تا ۵ میلیون
بابت پروژه
نصب سایت
طراحی
امنیت
سرعت
سایر امکانات تشریح شده

برای دریافت قیمت نهایی طراحی سایت (طراحی هر نوع سایت) از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید یا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره رایگان

پروپوزال، شرط ارائه قیمت دقیق

هر چند که در این مقاله، مفصلا قیمت هایی ارائه شد. اما این قیمت ها حدودی بوده و برای برآورد دقیق نیازها لازم است تا پروپوزال ارائه داده تا بتوانیم به صورت دقیق به شما قیمت اعلام کنیم. همانطور که گفته شد ارائه قیمت، کاملا به امکاناتی که دریافت می کنید بستگی دارد. برای دریافت قیمت طراحی سایت وردپرس مارکتینگرام به صورت دقیق می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

 1. می توانید با شماره تماس های ۰۹۳۹۳۹۲۳۵۳۹ یا ۰۹۱۶۹۹۰۰۳۷۰ تماس بگیرید.
 2. از طریق واتس اپ با ما تماس بگیرید. برای تماس از طریق واتس اپ بر روی این لینک کلیک کنید. یا با ذخیره شماره تلفن همراه ۰۹۳۹۳۹۲۳۵۳۹ با ما تماس بگیرید.
 3. از طریق تلگرام با ما تماس بگیرید. برای تماس از طریق تلگرام بر روی این لینک کلیک کنید.
 4. به ما ایمیل بزنید.
  ایمیل های ارتباطی: info@marketingram.ir |getmarketingramorders@gmail.com | marketingramagency@gmail.com
 5. فرم تماس زیر را با اطلاعات خود پر کرده و ارسال نمایید. ظرف ۱ تا ۱۲ ساعت با شما تماس می گیریم.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *