سئو و دیجیتال مارکتینگ (که در مواقعی با هم ادغام می شوند) دو فرایند هستند که باعث می شوند کسب و کار ما رشد خوبی را تجربه کند. سئو باعث افزایش بازدید می شود و راهکارهای دیجیتال مارکتینگ باعث افزایش فروش می شود. هر دو فرایند مکمل یکدیگر هستند به گونه ای که اگر یکی از آن ها نباشد، نمی توان انتظار موفقیت داشت.

سئو دو حالت دارد که آن را در ادامه توضیح می دهیم.

حالت های سئو

سئو دو حالت دارد حالت اول این است که سئو توسط خود ما صورت می گیرد. این کار برای آن دسته از دوستانی مناسب است که خودشان دستی در سئو دارند و می توانند از پس سئو سایت خود بربیایند. اما حالت دوم این است که سئو سایت را برون سپاری کنیم و مدیریت آن را به یک متخصص سئو واگذار کنیم. همانطور که میی دانید سئو به صورت پروژه ای انجام می گیرد. هر چند که قیمت سئو پس از انجام تحقیقات بر روی سایت مورد نظر و رقبا اعلام می شود، اما هزینه سئو از حدود ۱ میلیون تومان کم و بیش شروع می شود و تا چند ۱۰ میلیون تومان هم ادامه پیدا می کند. مبلغ ذکر شده ممکن است برای کل پروژه باشد یا به صورت دوره ای یا ماهانه دریافت شود.

حالت های دیجیتال مارکتینگ

هر چند که دیجیتال مارکتینگ طیف های وسیع تری را در بر می گیرد اما به لحاظ ساختاری زیاد فرقی با سئو ندارد. شما می توانید دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را خود به پیش ببرید یا آن را برون سپاری کنید. هزینه این کار هم از حدود ۱ میلیون تومان تا نزدیک به ده میلیون تومان ماهیانه و یا بیشتر است. هزینه بستگی به دیجیتال مارکتر و تخصص و رزومه آن دارد.

کار ما چیست؟

ممکن است شما دانش یا وقت کافی برای انجام موارد سئو و دیجیتال مارکتینگ سایت و کسب و کار خود را نداشته باشید. در آن صورت ما می توانیم به شما کمک کنیم. ممکن است هزینه های سئو و دیجیتال مارکتینگ به صورت پروژه ای برای برخی از کاربران به صرفه نباشد. ما راهکاری ایجاد کرده ایم. ما سرویس ها و ابزارهای سئو را به صورت پکیجی ارائه می کنیم تا دوستانی که فقط قصد و بودجه انجام کارهای یک پکیج را دارند بتوانند از آن ها استفاده کنند.

در ادامه ما پکیج های مختلف سئو و دیجیتال مارکتینگ را تعریف کرده و قرار داده ایم. با کلیک بر روی دکمه هر بخش به صفحه اختصاصی آن سرویس منتقل می شوید.

بهبود دیجیتال مارکتینگ سایت

در این سرویس ما با بررسی سئو و فروش شما از طریق سایت و شبکه های اجتماعی، پلن های حرفه ای و دقیقی را برای بهبود دیجیتال مارکتینگ سایت شما پایه ریزی کرده ایم و تمام موارد قید شده در آن را انجام می دهیم. 

ما سه پکیج پایه را در صفحه اصلی این سرویس ارائه می کنیم اما لازم به ذکر است که کلیه پکیج ها قابلییت شخصی سازی بیشتر را دارا هستند و در صورتی که به پکیج اختصاصی نیاز داشتید می توانید از طریق راه های ارتباطی گوناگون با ما در تماس باشید تا پس از بررسی های لازم، بهینه ترین پکیج به شما ارائه شود.

مطالعه بیشتر
مشاوره سئو

مشاوره سئو یکی دیگر از خدماتی است که توسط مارکتینگرام ارائه می شود. در مشاوره سئو سئو سایت شنا بررسی شده و برای رقابت حرفه ای با رقبا به شما برنامه داده می شود.

برای اطلاعات بیشتر بر روی مطالعه بیشتر کلیک کنید.

مطالعه بیشتر
سئو داخلی سایت

در این سرویس سئو سایت داخلی شما را بهبود می دهیم. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر
disavow (حذف بک لینک های اسپم)

ممکن است گاهی اوقات رقبا، به اصول کار حرفه ای توجه نداشته باشند و بر روی سئو منفی سایت شما کار کرده و برای سایت شما بک لینک های اسپم ایجاد کنند. در آن صورت می توانید با دادن ریپورت بک لینک های اسپم به گوگل، آن ها را بی اثر نمایید. در این صورت این کار رقبا بر روی سایت شما هیچ تاثیری نخواهد داشت. ما با ارائه این سرویس ریپورت بک لینک های اسپم سایت شما را به گوگل می دهیم. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مطالعه بیشتر