تولید محتوا بدون برنامه‌ریزی

تولید محتوا کردن بدون برنامه ریزی مانند یک کشتی در وسط اقیانوس است که بدون هیچ نقشه ای به جلو می رود و معلوم نیست که به کجا برسد. ممکن است همچون تایتانیک به کوه یخ برخورد کند و در چند ساعت نابود شود، به جزیره آدمخوارها برسد و سرنشینان آن خورده شوند، یا به بیابانی بی انتها برسد و سرنشنیانش در صحرا از تشنگی و گرسنگی تلف شوند. البته ممکن است چنین کشتی ای به مکانی خوب و درست هم دست پیدا کند اما احتمال آن کمتر است.

در بحث تولید محتوا هم همین شکل است، اگر شما بدون استراتژی و برنامه ریزی به تولید محتوا بپردازید ممکن است به نتیجه ای بد دست پیدا کنید و یا حتی ممکن است به نتیجه ای خوب دست پیدا کنید، اما احتمال آن کمتر است.

در نتیجه بهتر است که تولید محتوای خود را همراه با آگاهی و برنامه ریزی انجام دهید، تا با قاطعیت نتیجه ای مناسب و در خور تلاش خود کسب کنید.

تولید محتوا همراه با برنامه‌ریزی

همانگونه که ذکر شد، با تولید محتوای همراه با برنامه ریزی می توانید بسیار راحت تر و هدفمندتر به یک نتیجه درست و دلخواه دست پیدا کنید. بهترین روش برای برنامه ریزی تولید محتوا، مشاوره گرفتن از افراد مجرب و کاربلد است.

مشاوره چه نقشی در تعیین استراتژی تولید محتوا دارد؟

مشاوره باعث می شود تا دغدغه های خود را اعلام کنید و راه حلی درست برای آن بیابید، برنامه ریزی جامع داشته باشید و روی یک ئلاین مشخص به تولید محتوا بپردازید. مسلماً در چنین حالتی می تتوانید بازخوردی بسیار مناسب از تولید محتوای خود دریافت کنید.

مشاوره تولید محتوا توسط مارکتینگرام

آژانس دیجیتال مارکتینگ مارکتینگرام آماده است تا در زمینه مشاوره تولید محتوا به شما دوستان عزیز خدمت رسانی کند. مشاوره ای که دریافت می کنید شامل مواردی همچون بررسی مسائل و دغدغه ها و ارائه راهکار، چینش برنامه و استراتژی دقیق برای تولید محتوا، بررسی کامل فرایند تولید محتوا در بیزینس شما و رقبا و ارائه راهکارهای جامع برای رقابت است.

مشاوره در صورت امکان حضوری خواهد بود و در صورتی که امکان ارائه مشاوره تولید محتوا به صورت حضوری نباشد، به صورت غیر حضوری و با استفاده از ابزارهایی همچون وبینار، لایو اینستاگرام، اسکایپ و با مواردی شبیه آن به دلخواه شما است.

همچنین مشاوره به صورت یک ساعته نبوده و شما می توانید به صورت متغیر و بسته به پلن انتخابی از ۴ تا ۸ ساعت، وقت مشاوره دریافت کرده و تمامی مسائل و دغدغه های خود را اعلام کرده و مشاوره حرفه ای دریافت کنید. یک امکان خوب دیگر که توسط مارکتینگرام تدارک دیده شده است این است که لزومی ندارد حتماً در یک جلسه تمام مشاوره را دریافت کنید و می تواید برای جلسات مکرر تا ۸ ساعت مشاوره تخصصی تولید محتوا دریافت کنید.

از دیگر مزایا مشاوره تولید محتوا توسط مارکتینگرام می توانیم به پشتیبانی ۶ ماهه مشاوره در قالب تلگرام و واتسپ اشاره کنیم. و شما دوستان در صورت بروز مشکلات تا ۶ ماه می توانید از خدمات پستیبانی ما استفاده داشته باشید.

پلن های مشاوره تولید محتوا

  • پلن اول: قیمت مشاوره ۴ ساعته ۷۹۰ هزار تومان
  • پلن دوم: قیمت مشاوره ۶ ساعته ۹۹۰ هزار تومان
  • پلن سوم: قیمت مشاوره ۸ ساعته ۱٫۲ میلیون تومان

دریافت مشاوره تولید محتوا

در صورتی که قصد دارید مشاوره تخصصی و حرفه ای تولید محتوا توسط مارکتینگرام دریافت کنید، می توانید از طریق تماس تلفنی یا پیام در تلگرام و واتساپ اقدام فرمایید.

۰۹۳۹۳۹۲۳۵۳۹
۰۹۱۶۹۹۰۰۳۷۰