طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی در واقع یک سایت است که تمرکز اصلی آن بر روی فروش محصولات است. با داشتن فروشگاه اینترنتی به امکاناتی دست پیدا می کنید که دستیابی به آن ها در کسب و کار آفلاین غیرممکن است. برای مثال در فروشگاه اینترنتی می توانید بی نهایت مشتری داشته باشید، در حالی که بی نهایت مشتری داشتن در کسب و کار آفلاین ممکن نیست.

چرا فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی برای شما مزایایی دارد و علاوه بر آن شما را از مضراتی هم دور می کند. از جمله مزایای فروشگاه اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مشتریان نامحدود و فراوان

با طراحی فروشگاه اینترنتی به مشتریان نامحدود و فراوان دست پیدا می کنید.

امکانات فراوان

با داشتن فروشگاه اینترنتی، دارای آپشن های بسیار زیادی خواهید شد. مثل ارائه تخفیفات هوشمند یا ایجاد یک کمپین ایمیلی.

قابلیت های ویژه

فروشگاه اینترنتی قابلیت هایی دارد که آن را از کسب و کار آفلاین جدا می کند، مانند ارائه روش های بازاریابی محصولات برای کاربران یا آنلاین بودن همیشه

همیشه در دسترس

یک فروشگاه اینترنتی همیشه در دسترس و آنلاین است.

پرهیز از هزینه های زیاد

تا وقتی که می شود با یک هزینه دو، سه میلیونی یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کرد و آن را به درآمد رساند، چرا باید هزینه های گزافی برای خرید اجناس، اجاره مغازه و انبار و سایر آن را به خودمان تحمیل کنیم؟

چرا باید حتما فروشگاه اینترنتی داشته باشیم؟

همانطور که عرض کردیم، فروشگاه اینترنتی بسیار ارزان تر، سودمندتر و پرامکانات تر از بیزینس آفلاین است. در نتیجه طراحی یک فروشگاه اینترنتی لازم و قطعی می شود.

امکانات فروشگاه اینترنتی

یک فروشگاه اینترنتی عالی باید امکاناتی زیر را داشته باشد:

 • دیزاین عالی
 • امنیت بالا
 • سئو فرندلی
 • ریسپانسییو
 • فروشگاه محصولات – معرفی محصولات – امتیاز به محصولات
 • نظرات و نقدهای کاربران
 • قابلیت ارائه تخفیفات ویژه زمانی، عددی، اتوماتیک، کد تخفیف و…
 • قابلیت ارائه سیستم ورود و عضویت – پروفایل کاربری پیشرفته
 • قابلیت ارائه اعلانات در مکان های مختلف سایت
 • بخش بلاگ
 • انواع پشتیبانی به صورت آنلاین، واتس‌اپ، تلگرام، شماره تلفن تماس و…

و دیگر امکاناتی که برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی لازم است.

سئو فروشگاه اینترنتی

یک فروشگاه اینترنتی باید سئو فرندلی باشد و علاوه بر آن، بر روی سئو آن کار شود. سئو فروشگاه اینترنتی، پیچیده تر از سئو سایر سایت ها است در نتیجه سئو فروشگاه اینترنتی سخت تر و هزینه‌برتر است. اما با سئو شدن یک فروشگاه اینترنتی، فروش آن به صورت قابل توجهی بالا خواهد رفت.

وب سایت فروشگاه اینترنتی که توسط مارکتینگرام طراحی و تولید می شود، کاملاً سئو فرندلی بوده و همچنین، یک ماه سئو به قیمت حداقل ۱ میلیون تومان بر روی آن انجام می گیرد.

طراحی فروشگاه اینترنتی توسط مارکتینگرام

می خواهید فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کنید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید و از طریق راه‌های ارتباطی مختلف با ما در ارتباط باشید.

ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان

پس از ثبت سفارش، ما با شما تماس می گیریم و در قالب مشاوره ای دوستانه مسائل و دغدغه های شما را بررسی خواهیم کرد. سپس بهترین گزینه های موجود را به شما ارائه می دهیم.