صفحه فرود چیست؟

صفحه فرود یا لندینگ پیج، صفحه ای است که کاربر اصطلاحاً بر روی آن فرود می آید. هر صفحه ای که با یک استراتژی خاص و به قصد عملی ساختن استراتژی مورد نظر طراحی شود، صفحه فرود نامیده می شود.

صفحات فرود انواع مختلفی دارند.

صفحه فرود دریافت اطلاعات

در این نوع صفحه فرود، به کاربر یک پیشنهاد رایگان، یا خیلی ارزان و یا یک پیشنهاد ویژه ارائه می شود و در ازای آن اطلاعات کاربر همچون ایمیل، شماره تلفن همراه، آدرس و سایر موارد درخواست می شود.

صفحه فرود فروش ویژه

در این نوع صفحه فرود، تخفیف های بسیار بزرگی بر روی محصولات و خدمات لحاظ می شود و کاربر می تواند محصولات یا خدمات مورد نظر را با تخفیفی ویژه خریداری کند

صفحه فرود کسب امتیاز

در صفحه فرود کسب امتیاز، از کاربر درخواست می شود در ازای چیزی که دریافت کرده یا می کند به سایت شما رای و امتیاز دهد.

صفحه فرود نظرخواهی

در این صفحه از کاربر در مورد مواردی نظرخواهی می شود و وی می تواند نظر خود را از طریق گزینه های موجود انتخاب کرده و یا بصورت تشریحی ارسال نماید.

طراحی صفحه فرود توسط مارکتینگرام

در مارکتینگرام این امکان فراهم شده تا دوستانی که قصد طراحی صفحه فرود دارند، سفارش خود را اعلام کرده تا به سفارش آن ها رسیدگی شود. از جمله مزایایی که ما دریم می توان به طراحی حرفه ای و سریع، تحویل سریع و به موقع و امکانات فراوان اشاره کرد.

از جمله امکانات صفحات فرود طراحی شده توسط مارکتینگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • طراحی اختصاصی، زیبا، ریسپانسیو، پرسرعت و حرفه ای
  • امکانات فروان شامل دریافت و جمع آوری اطلاعات، وارد کردن محصولات و خدمات و قرار دادن تخفیفات بر روی آن ها، سیستم ثبت امتیاز، نظرخواهی، ارجاع کاربران به صفحات دیگر و شبکه های اجتماعی و تبلیغ نویسی، صوت و ویدئو و بسیاری موارد دیگر
  • تحویل سریع و به موقع
  • دسترسی مستقیم به پنل صفحه فرود
  • پشتیبانی و مشاوره
  • قیمت مناسب

جهت دریافت اطلاعات بیشتر همچون تعرفه و شرایط همکاری، با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش طراحی صفحه فرود

برای سفارش طراحی اپلیکیشن و دریافت مشاوره دوستانه بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان

پس از ثبت سفارش، ما با شما تماس می گیریم و در قالب مشاوره ای دوستانه مسائل و دغدغه های شما را بررسی خواهیم کرد. سپس بهترین گزینه های موجود را به شما ارائه می دهیم.