طراحی سایت مازندران یکی از خدماتی است که توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ مارکتینگرام ارائه می شود. مازندران یکی از استانهای زیبا و پرتردد در شمال کشور است و به دلیل اقتصاد قوی و رونق نسبتا خوب کسب و کار در این خطه، ایجاب می کند تا یک کسب و کار اینترنتی ایجاد کنید.

بخشی از طبیعت مازندران

چرا طراحی سایت مازندران مهم است ؟

لازمه کسب و کار اینترنتی طراحی سایت است. برای طراحی سایت مازندران باید عوامل زیادی را مد نظر داشته باشید. اولین و مهم ترین نکته این است که شرکتی که با آن همکاری دارید، می بایست شرکتی معتبر بوده که طراحی سایت را مطابق با آخرین متد و تکنولوژی روز انجام داده و علاوه بر آن طراحی استاندارد انجام دهد.

شرکت مارکتینگرام یکی از شرکت های طراح سایت مدرن و نوآور است. این سایت تا به حال توانسته به  کسب و کارها و بیزینس های مختلف خدمات مختلف دیجیتال مارکتینگ از جمله طراحی سایت، سئو و بهینه سازی و همچنین تولید محتوا ارائه نماید.

اما قبل از اینکه راجع به این صحبت کنیم که بهتر است طراحی سایت خود را به چه کسی یا چه شرکتی بسپریم بهتر است در مورد این صحبت کنیم که چرا باید سایت داشته باشیم. داشتن یک سایت می تواند مزیت ها و آپشن های بسیار زیاد و قابل قبولی را برای شما ایجاد کند که در ادامه راجع به برخی از آن ها صحبت می کنیم.

برای اینکه از وب سایت خود درآمد کسب کنید لازم نیست که هر روز به محل مشخصی بروید. می توانید در خانه خود کار کنید و درآمد داشته باشید. چطور؟ الان برایتان توضیح می دهیم. وقتی که شما یک سایت طراحی می کنید می تواند آن را از هر جای دنیا مدیریت کنید. تنها چیزی که لازم دارید اینترنت است و تمام.

وقتی که شما یک کسب و کار داشته باشید که برای اداره آن فقط به اینترنت نیاز دارید دیگر لازم نیست پولی برای اجاره مغازه یا انبار پرداخت کنید. همچنین هزینه های پرداختی شما به کارمندان هم کاهش می یابد چون دیگر لازم نیست که کارمند زیادی استخدام کنید. تنها کارمندی که باید استخدام کنید فردی است که باید سایت شما را مدیریت نماید. البته اگر خودتان بتوانید سایت را مدیریت کنید دیگر لازم نیست حتی یک کارمند هم استخدام کنید.

مزایای طراحی سایت مازندران چیست؟

با طراحی سایت مازندران شما مزایای زیادی به دست می آورید که در ادامه راجع به آن ها صحبت می کنیم.

  • درآمد همیشگی، حتی در خواب، استراحت و سفر: می توانید درآمد همیشگی، ۲۴ ساعته و حتی درآمد در خواب را تجربه کنید. چرا که هیچ نیازی نیست تا شما به محل کار خود بروید، درب آن جا را باز کنید و منتظر باشید تا مشتری ها وارد شده و از شما خریدی انجام دهند. همه چیز به صورت آنلاین انجام شده و مشتری می تواند در هر لحظه از شبانه روز و در هر جای دنیا خرید خود را انجام داده و حتی زمانی که شما به عنوان مدیر یک سایت خواب هستید، خرید خود را انجام داده و وجه محصول یا خدمات به صورت اینترنتی به حساب شما واریز خواهد شد.
  • انجام کارها: یکی دیگر از موارد مورد بحث انجام کارها است. ممکن است در یک روز شما مقداری کسالت داشته باشید ولی به این دلیل که اگر در محل کار خود حضور پیدا نکنید مشتریان را از دست می دهید مجبورید علارغم بیماری یا نارحتی به محل کار خود بروید. اما با طراحی یک سایت نیازی به این کار نیست. شما می توانید که هر وقت کسالت یا نارحتی داشتید از کار دست بکشید و انجام کار را به زمانی دیگر موکول کنید که حال و حوصله اش را دارید. می توانید وقتی که مشکلی برای شما به وجود آمده کم تر کار کنید و هر وقت که سر حال هستید بیشتر کار کرده و کارهای عقب مانده را جبران کنید. عدم حضور شمات باعث نخواهد شد که چیزی از درآمدتان کم شود.
  • فروش: فروش شما محدود به یک مکان فیزیکی خاص نخواهد بود شما می توانید محصولات و خدمات خود را به هر کاربر و مشتری در سر تا سر کره زمین بفروشید و هزینه محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین دریافت کنید. فرض کنید شما یک مغازه در بهترین نقطه ایران، تهران مازندران و هر  جای دیگر داشته باشید. روزانه چند نفر وارد مغازه شما می شوند؟ روزانه چقدر فروش خواهید داشت؟ مطمئنا تعداد بازدید کنندگان و فروشی که خواهید داشت به پای فروش کسب و کار اینترنتی شما نخواهد رسید. چون شما با طراحی سایت مازندران سایت و کسب و کار خود را در دسترس همه کاربران اینترنت و مشتریان هدف سر تا سر دنیا قرار می دهید.
  • اعتبار: داشتن یک سایت به شما اعتبار ویژه ای می بخشد. خصوصا اگر برای سایت خود نماد اعتماد یا نماد زرین پال هم تهیه کنید که با هزینه های کم و بعضا رایگان در دسترس هستند می توانید اعتبار زیادی به کسب و کار خود بیفزایید. بحث طراحی سایت یک مورد حرفه ای است و کاربران و مشتریان هنگامی که می بینند یک کسب و کار سایت دارد اعتماد بیشتری پیدا کرده و سریع تر و با سرعت بیشتری خرید خود را انجام می دهند. اعتباری که داشتن یک سایت به کسب و کار شما می دهد با اعتباری که داشتن پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام یا هر پلتفرم دیگر به کسب و کار آفلاین یا اینترنتی شما می بخشد قابل مقایسه نیست.
  • مدیریت: یک سایت دقیقا برای شماست و حتی نام آن نیز به نام شما ثبت شده است. شما می توانید با داشتن یک سایت دسترسی بیشتری به اطلاعات مشتریان داشته باشید و یا اینکه امکانات دلخواه را به سایت خود اضافه کنید. همانطور که مستحضر هستید، تلگرام و اینستاگرام علارغم اینکه شبکه هایی مناسب هستند اما هیچ وقت موارد ایده آلی را به ما برای مشتری مداری نمی دهند. اما با داشتن یک سایت می توانید کسب و کار خود را به راحتی و با انعطاف بیشتری مدیریت کرده و دسترسی بهتر و جامع تری به مشتریان خود داشته باشید.
  • امکانات بیشتر: تا حالا پیش آمده که بخواهید امکاناتی را بیزینس خود اضافه کنید اما به خاطر اینکه کسب و کار شما بر بستر آفلاین است یا اینستاگرام و تلگرام است نتوانسته اید امکانات مدنظر و خاص خود را به کسب و کارتان اضافه کنید؟ پس دیگر نگران نباشید با داشتن یک سایت می توانید به راحتی و انعطاف بالا هر چیزی را که می خواهید مانند فروشگاه اینترنتی با قابلیت پرداخت آنلاین، فرم و اطلاعات تماس، پرسش های متداول، صفحات و مقالات مختلف همه و همه را به راحتی به سایت خود اضافه نمایید.
  • زیبایی: با طراحی یک سایت می توانید کسب و کار خود را به شکل زیبایی به همه نشان دهید. زیبایی بخش بزرگی در جلب اعتماد مشتریان را اشغال کرده است. برای اینکه اعتماد کاربران و مشتریان را جلب کنید لازم است تا کسب و کار خود را با صورت و جلوه ای زیبا به کاربران نشان دهید. با طراحی سایت مازندران می توانید به راحتی و سایت خود را به زیباترین حالت ممکن درآورده و سایتی زیبا و دلنشین ایجاد کرده تا علاوه بر زیبا نشان دادن کسب و کارتان سهم این بخش در جلب اعتماد مشتریان را هم به جا آورده باشید.
  • دردسرهای کمتر: همانطور که گفته شد با داشتن سایت لازم نیست که درسرهایی همانند سر و کله زدن با مشتری، کارمند و کارگر، شلوغی و الودگی هوا و هر چیزی شبیه به آن را داشته باشید. حتی وقتی که یک بیماری شایع می شود و فروش کسب و کارهای سنتی و مکانی به شدت کاهش پیدا کرده و در نتیجه متضرر می شوند، شما می توانید از فرصت خانه نشینی مردم استفاده کرده و به فروش خود اضافه کنید و سود بیشتری کسب نمایید.

بحث درآمد با طراحی سایت مازندران

با طراحی سایت می توانید بسیار ساده تر از کسب و کار سنتی درآمد داشته باشید. در ادامه راجع به بحث درآمد از طراحی سایت مازندران صحبت می کنیم. با طراحی سایت مازندران می توانید درآمدی تا ۱۰۰ میلیون تومان در ماه و بیشتر را تجربه کنید. این اغراق نیست. فقط لازم است به حساب مدیران برخی از سایت ها سرک بکشید و ببینید که آن ها ماهانه چقدر درآمد دارند. چند وقت گذشته سایت یکی از دوستانی که سئوی سایت را محول کرده بوده بیش از ۴۰ میلیون تومان در عرض یک ماه بود و درآمد یکی دیگر از سایت ها ۳۰ میلیون تومان و درآمد یکی دیگر از سایت ها حدود ۷۰ میلیون تومان آن هم به صورت ماهانه بود.

پس با طراحی سایت مازندران باید قید درآمد های کم ثابت را بزنید و به درآمدهای چند ده میلیونی و چند صد میلیونی فکر کنید. البته همه چیز به تلاش شما بستگی دارد. بدون رنج گنج میسر نمی شود. برای اینکه پول خوبی به دست بیاورید باید تلاش قابل ملاحظه ای داشته باشید.

طراحی سایت مازندران با مارکتینگرام

مارکتینگرام با بهره گیری از تخصص و تجربه ای که دارد می تواند طراحی سایت شما را انجام دهد. ما می توانیم سفارش طراحی سایت شما را انجام دهیم. گروه مارکتینگرام آماده است تا در انجام سفارشات طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت خبری، طراحی سایت دایرکتوری، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت ارگان ها و دیگر موارد طراحی سایت با شما همکاری کند.

چرا آژانس دیجیتال مارکتینگ مارکتینگرام؟

در ادامه دلایلی را حضور شما اعلام می کنیم که چرا سایت مارکتینگرام بهترین سایت برای طراحی سایت مازندران است. لطفا در ادامه هم با ما همراه باشید.

طراحی حرفه ای

یک سایت نشانگر هویت برند شماست. اگر یک سایت به صورت حرفه ای طراحی شود، مطمئنا می تواند تاثیر به سزایی در افزایش فروش شما داشته باشد. اما یک سایت حرفه ای چگونه است؟ سایت حرفه ای سایتی است که از نظر یک کاربر متوسط و مبتدی وب سایتی زیبا و شیک و همچنین پر امکانات است که کار با آن راحت است.

طراحی پر امکانات

امکاناتی که با طراحی سایت مازندران از ما تحویل می گیرید بسیار زیاد و کاربردی هستند. امکاناتی که دریافت می کنید شامل طراحی حرفه ای و زیبا صفحات مختلف به علاوه صفحه ساز قدرتمند، دامنه دلخواه، بخش مقالات و کامنت، فرم تماس، راه های ارتباطی، شبکه های اجتماعی، فروشگاه آنلاین با قابلیت پرداخت اینترنتی، قابلیت ثبت نام و ورود کاربران به پنل کاربری پیشرفته، بخش ایمیلَ، سپر امنیتی، سپر ضد اسپم و ده ها ویژگی دیگر است. همچنین اینها امکانات ابتدایی و پایه طراحی سایت مازندران هستند. امکانات دیگر با بررسی نیازها و نظر آخر شما اضافه خواهند شد.

منعطف

سایتی که تحویل می گیرید کاملا منعطف است به این معنی که می توانید به راحتی هر جا و بخشی را که دوست داشتید تغییر داده، حذف کرده یا اضافه کنید. شما قبل از اینکه سایت خود را تحویل بگیرید، یک جلسه چند ساعته آموزشی به صورت آنلاین یا حضوری میهمان ما خواهید بود تا کلیه بخش های مهم و ضروری سایت به شما آموزش داده شوند. همچنین در صورتی که در ادامه برای شما مشکل یا سوالی در رابطه با کارکرد سایت یا دیگر مباحث به وجود بیاید می توانید از زمان پشتیبانی استفاده کرده و از ۶ ماه تا ۱ سال پس تحویل سایت از ما پستیبانی رایگان و حرفه ای دریافت نمایید.

هزینه مناسب

هزینه ای که بایت طراحی سایت پرداخت می کنید در برابر سایتی که دریافت می کنید و امکانات و ویژگی هایی که بر روی آن عرضه می شود + پشتیبانی حرفه ای کاملا مناسب است. هزینه طراحی سایت به دلیل اینکه خواسته های هر کاربر و مشتری مختلف است و هزینه هم بر اساس ویژگی هایی که تحویل داده می شود، تعیین می شود، در نتیجه هزینه ثابتی وجود نخواهد داشت و برای دریافت استعلام هزینه باید از طریق راه های ارتباطی گوناگون قرار داده شده در سایت با ما تماس بگیرید تا پس ارائه مشاوره رایگان و راهنمایی شما، دغدغه های شما برای ما روشن شده و بر اساس نیازهایی که دارید پلن و هزینه مناسب اعلام خواهد شد. اما به صورت کلی هزینه ای که بابت طراحی سایت می پردازید کاملا به صرفه و رقابتی است و مطمئن باشید ارزش هر هزار تومانی که هزینه می کنید را دارد.

امنیت بالا

امنیت سایت هایی که تحویل شما داده می شوند مثال زدنی است. امنیت اطلاعات و سایت شما برای ما بسیار مهم است در نتیجه تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا با نصب موارد امنیتی و ضد اسپم از اطلاعات شما محافظت نماییم. همچنین در جلسات مشاوره، اموزش و پشتیبانی نکات امنیتی برای ایمن نگه داشتن سایت به شما آموزش داده می شود تا در نبود ما خودتان بر اساس آخرین متد جهانی و استاندازدهای روز دنیا از سایت و اطلاعات خود حفاظت کنید.

پشتیبانی حرفه ای

ما بر روی سایت هایی که ارائه می دهیم بین ۶ ماه تا ۱ سال پشتیبانی ارائه می کنیم. هر چند که این رقم اعلام می شود، اما مطمئن باشید ما تنها به شما یک سایت خشک و خالی تحویل نخواهیم داد و تمام سعی خود را می کنیم تا با همراهی کردن شما، سایت طراحی شده را به درآمدی مناسب و پایدار برسانیم. ما به پشتیبانی سایت تا آن روزی ادامه می دهیم که شما در کار خود استاد شده اید و فروش مناسب و قابل توجهی دارید. پس از آن هم می توانید از ما پشتیبانی دریافت نمایید. بدین ترتیب ما از ۶ ماه تا همیشه به شما پشتیبانی ارائه می کنیم.

سخن پایانی

طراحی سایت مازندران می تواند برای شما بسیار پر سود باشد و ما هم به شما کمک می کنیم تا از سایت خود درآمدی مناسب کسب کنید. همانگونه که گفته شد داشتن یک سایت به مراتب از داشتن کسب و کار سنتی و آفلاین بهتر است و هزینه های شما را کاهشش داده و باعث می شود تا دردسرهای کمتری داشته باشید. در ادامه توجه شما را به یک مینی ویدئو جلب می کنیم که در آن اطلاعات مختصری از طراحی سایت مازندران + راه های ارتباطی قرار داده شده است.