طراحی سایت سمنان به صورت حرفه ای | طراحی سایت در سمنان ۲۰۲۰ [قدرتمند]

طراحی سایت سمنان

طراحی سایت سمنان یکی ضروری ترین نیازهای هر کسب و کار است. چون طراحی سایت در سمنان درآمد شما را به شدت افزایش می دهد و قصد داریم در این مقاله راجع موضوعاتی همچون شرکت طراحی سایت سمنان، آموزش طراحی سایت سمنان، شرکت های طراحی سایت سمنان، شرکتهای طراحی سایت در سمنان و شرکت طراحی سایت در سمنان نیز صحبت کنیم. لطفا در ادامه نیز با ما همراه باشید.

چرا طراحی سایت سمنان

چرا طراحی سایت سمنان ایده خوبی است؟ چون سمنان یکی از بزرگ ترین استان های ایران بوده و جمعیتی قریب به ۱ میلیون نفر را در خود جای داده است. به این دلیل که افراد بسیار زیادی در استان سمنان زندگی می کنند و این استان ظرفیت های مناسبی در مواردی همچون صنایع دستی، معادن و همچنین کشاورزی و کسب و کارهای روستایی دارد.

اما این چه ربطی به طراحی سایت دارد؟ شما می توانید شعبه آنلاین بیزینس خود را بر روی اینترنت راه اندازی کرده و درآمد خود را افزایش دهید. با طراحی سایت سمنان به بازار کار آنلاین وارد می شوید و پس از مدت کوتاهی می توانید با فروش خدمات و محصولات خود همچون محصولات صنایع دستی، محصولات دامداری، کشاورزی و فروش مواد صنعتی درآمد خود را بیشتر کنید.

شروع بدون سرمایه

با طراحی سایت در سمنان می توانید بدون هیچ سرمایه خاصی کار خود را شروع کنید. اصلا به طور کلی اساس راه اندازی بیزینس آنلاین بر پایه شروع بدون سرمایه یا سرمایه بسیار کم است. شما هم می توانید بدون سرمایه های سنگین و زیاد تنها با سرمایه ای در حدود ۱ تا ۵ میلیون تومان شغل اینترنتی خود را ایجاد کرده و به مدیریت و بهبود آن بپردازید.

پیشرفت سریع

آهنگ رشد شغل های آنلاین سریع تر از کارهای سنتی است. برای اینکه در یک کسب و کار سنتی پیشرفت کنید باید بین ۱ تا ۵ سال وقت صرف کرده و به خوبی تلاش کنید. اما با راه اندازی طراحی سایت سمنان و مدیریت آن در حدود زمانی ۶ ماه می توانید به درآمدی مناسب و بالا دست پیدا کنید. البته همه چیز به تلاش شما بستگی دارد و اگر کمتر تلاش کنید ممکن است بیشتر طول بکشد اما با صرف و اختصاص روزانه ۳ تا ۶ ساعت زمان مفید به این کار می توانید در حدود ۶ ماه موفقیت را حس کرده و در ادامه هم با تلاش مستمر آن را بهبود ببخشید.

عدم نیاز به محصولات گران قیمت و شروع با کمترین ظرفیت

برای راه اندازی بسیاری از کسب ها نیاز به محصولاتی بسیار گران قیمت دارید. خصوصا با شرایط فعلی قیمت ارز و اجناس همه چیز چند برابر شده و برای مثال یک دوربین ۱۰ میلیونی قیمتی بیش از ۵۰ میلیون پیدا کرده و شما اگر بخواهید یک آتلیه عکاسی طراحی کنید باید سرمایه زیادی را خرج کنید. البته به جز این ها هزینه های سنگین رهن و اجاره مکان کسب نیز وجود دارد.

اما برای راه اندازی بیزینس آنلاین خود نیازی به صرف هزینه های چند ده میلیونی و همچنین اجاره مغازه و انبار و دفتر ندارید. می توانید در منزل کار کرده و پس از مدتی که وضعیت بهتر شد دفتری اجاره کنید. البته بسیاری از شرکت های بزرگ به طور کلی به شکل دورکاری کار می کنند تا در وقت و هزینه ها صرفه جویی شود و شما هم می توانید همین کار را انجام دهید.

همانگونه که گفته شد تنها هزینه شما، قیمت طراحی سایت سمنان است که آن هم در سایت مارکتینگرام چیزی در حدود نهایت ۵ میلیون تومان است. پس از آن که سایت راه اندازی شده می توانید محصولات و خدمات خود را در سایت قرار داده و طرف چند ماه درآمد خود را بیشتر نمایید.

کاهش هزینه ها

هزینه های شما با طراحی سایت در سمنان نهایتا در ۵ میلیون تومان خلاصه می شود اما طبق برآورد برای شروع کا سنتی به بیش از ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه نیاز دارید و علاوه بر این ها دردسرهایی همچون سر و کله زدن با مشتری، خاک خوری و خواب اجناس در انبار و مواردی مانند آن هم وجود دارد. البته که شغل های سنتی مزایایی نیز به شغل های آنلاین دارند اما مطمئنا معایتب بیشتر از درآمد آنلاین دارند.

افزایش قطعی درآمد

با طراحی سایت سمنان شما به مشتریان بسیار زیاد و نامحدودی دسترسی دارید. تنها در ایران نزدیک به ۷۰ میلیون نفر به طرق مختلف کاربر وب هستند پس در نتیجه بازاری کاملا بزرگ و بکر در دسترس شماست و می توانید مشتریان بسیار زیادی داشته در نتیجه درآمد شما قطعا با افزایشی مناسب مواجه خواهد شد.

فقط شروع کنید

بسیاری بهانه می آورند که ما وقتش را نداریم، دانشش را نداریم، سرمایه اش را نداریم و بسیاری از این حرف ها. اما بهتر است فقط شروع کنید و ریسک کنید. البته به شما قول می دهیم که راه اندازی کسب و کار به صورت اینترنتی ریسک نبوده و یک سرمایه گذاری موفقیت آمیز است.

وقتی بیش از ۱۰ سال پیش دیجی کالا آغاز به کار کرد افراد زیادی فکر می کردند که چنین کسب و کارهایی آینده درخسانی ندارند اما اکنون خیلی ها افسوس می خورند که ای کاش من بیزینس های بزرگی مثل دیجی کالا یا دیوار یا اسنپ را راه اندازی می کردم تا درآمدی بسیار بالا کسب می کردم.

مطمدن باشید ۵ تا ۱۰ سال دیگر هم کسب و کارهایی به وجود می ایند که همه می گویند ای کاش ۵ سال پیش یا ۱۰ سال پیش من این کار راه راه اندازی می کردم پس امروز گذشته اینده است و نباید آن را از دست داد. فقط شروع کنید و کاری انجام دهید تا چندین سال دیگر درآمدی مناسب داشته و افسوس روزهای گذشته را نخورید. بازار مشاغل برخط و آنلاین ایران بسیار نوپاست و در سال های آینده بزرگ و بزرگ تر خواهد شد.

سایت یا شبکه های اجتماعی

مطمئنا سایت بهتر از شبکه های اجتماعی است. حیلی از افراد می پرسند خوب چه نیازی وجود دارد که یک سایت طراحی کنیم می توانیم در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام فعالیت کنیم. اما پاسخ به این دوستان این است. سایت برای شما یک دارایی دیجیتال ایجاد می کند. سایت مانند یک ماشین و خانه است که جز دارایی های شما به حساب می رود و به دلیلی اینکه در دنیای دیجیتال است به آن دارایی دیجیتال می گویند هر چند که چیزی کمتر از دارایی های واقعی کم ندارد.

اما شبکه های اجتماعی برای شما دارایی دجیتال ایجاد نمی کنند و شما هیچ وقت به طور ۱۰۰% مالک کسب و کار خود نیسیتید چرا که علاوه بر دردسترهایی همچون تحریم و قطع دسترسی، فیلتر، کوچ کاربران و دیگر مشکلات مواجه هستید. در روزگاری همه طرافدار یاهو و فیسبوک بودند، اما حالا خبری از آن ها است؟ برای اینستاگرام و تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی هم به همین شکل است و امکان دارد که تا چند سال دیگر علاوه بر مشکلاتی همچون تحریم و فیلتر با کوچ کاربران مواجه شوید و کل کسب و کار شما نابود شود.

اما داتن یک سایت شما را صاحب آن می کند با طراحی سایت سمنان می توانید تمام موارد سایت همچون هاست و دامنه را به نام خود ثبت نمایید. همچنین از خطر فیلتر و قطع دسترسی کاربران و تحریم و غیره نیز در امان هستید. همچنین با سئو در سمنان برای همیشه مشتریانی کاملا هدفمند خواهید داشت و این کاربران با وفادار سازی هیچ وقت شما را ترک نمی کنند.

طراحی سایت چگونه باید باشد؟

طراحی سایت باید چگونه باشد؟ طراحی سایت دارای استانداردهایی است که اگر آن ها را رعایت کنید می توان گفت که سایتی ایده آل خواهید داشت. در ادامه راجع به آن ها بیشتر توضیح می دهیم.

طراحی زیبا و مینیمال + طراحی بروز

یک سایت خوب و حرفه ای باید زیبا طراحی شده باشد و طراحی مینیمال و شکیل داشته باشد. به علاوه می بایست دارای طراحی بروزی باشد تا آپدیت و دوست داشتنی به نظر برسد برای مثال در حدود سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ و بیشتر طراحی ۳D باب بود و مورد اقبال قرار می گرفت اما اکنون طراحی فلت مورد تایید همگان است و اگر از سبک طراحی ۳D استفاده کنید به صورت ۱۰۰% سایتی مورد پسند کاربران نخواهید داشت در نتیجه به روز بودن سایت از نظر طراحی نیز مورد مهمی است.

امکانات بالا

یک سایت قدرتمند دارای امکانات بالایی است. خیلی از سایت ها ممکن است که زیبا باشند اما امکانات زیادی ندارند. سایت باید دارای  امکاناتی باشد که مدیر سایت را از بسیاری از ابزار های دیگر بی نیاز کرده و مدیر سایت به راحتی بتواند ایده ها و پلان های خود را در سایت پیاده سازی کند. طراحی سایت سمنان توسط مارکتینگرام به گونه ای است که شما دارای امکانات بسیار زیاد و بی نظیر هدر ساز، فوتر ساز، صفحه ساز، سفارشی سازی، تغییر فونت یه فارسی و اعمال فونت های فارسی نوین مانند ایران سنس و ایران یکان و ۱۰ فونت پولی دیگر، پنل مدیریت پیشرفته و ابزارهایی همچون بهبود سرعت، سئو سایت در سمنان و … است.

امنیت فراوان

ممکن است این را شنیده اید که امنیت ۱۰۰% وجود ندارد اما یک سایت خوب امنیت بسیار بالایی دارد و سایت از گرند هکرها و نفوذ کنندگان در امان می ماند. یک سایت خوب کانفیگ های امنیتی را به نحو احسن انجام داده و به آن عمل کرده است.

مدیریت آسان

سایت هر چقدر هم خوب باشد باید دارای پنلی آسان و روان باشد تا مدیر سایت به هنگام کار و فعالیت آزرده نشود. باید پنل مدیریتی آسان بوده و مدیریت آسان داشته باشد. سایت نباید پیچ و خم و گزینه های زیاد  دردسرسازی داشته باشد. مدیریت آسان سایت از جمله مزایای سایت مناسب است.

مشاوره + آموزش + پشتیبانی

طراح سایت باید قبل طراحی سایت به کارفرما مشاوره بدهد تا به صورت دقیق از نیازها و خواسته های کارفرما مطلع شده و سپس سایتی دقیقا مطابق میل و نیازهای او طراحی نماید. سپس پس از طراحی باید به وی آموزش داده شود که به صورت درست و حرفه ای از سایت استنفاده کرده و با پنل مدیریتی و سایر امکانات سایت کار کند. پس از آن نوبت پشتیبانی می رسد سایت خوب دارای پشتیبانمی پس از حویل حداقل ۱ ساله است تا پس از تحویل هر مشکلی برای شما به وجود آمد توسط تیم طراح حل و فصل شود.

سرعت بالا

سایت مناسب دارای سرعتی بالا و چشمگیر است. این روزا کاربران بسیار تنبل شده اند و حوصله ندارند خیلی منتظر بالا آمدن سایت بمانند در نتیجه باید سایتی سریع و سیر داشته باشید تا کاربران به محض کلیک سایت و محتوای شما را مشاهده نمایند.

دارای https

سایت خوب از پروتکل https پشتیبانی می کند پروتکل https همان قفل سبز رنگی است که نشان امیت اطلاعات کاربر است و در ادامه عکس آن را مشاهده می نمایید. این کار در افزایش امنیت و همچنین سطح اعتماد کاربران تاثیر به سزایی دارد.

site protocol

بخش های ضروری

سایت حرفه ای دارای بخش های ضروری همچون بخش مقالات و وبلاگ، فروشگاه اینترنتی به همراه درگاه، تاریخ شمسی، منو و فوتر مناسب و مواردی مانند آن است.

طراحی سایت در سمنان توسط مارکتینگرام

آژانس دیجیتال مارکتینگ مارکتینگرام مجری طراحی سایت سمنان و طراحی سایت در سمنان است. شما می توانید از طریق دکمه زیر به جهت طراحی با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان

چرا ما؟

سوالی که امکان دارد در ذهن شما شکل بگیرد این است که واقعا چرا آژآنس مارکتینگرام گزینه مناسبی برا طراحی سایت در سمنان است و در ادامه این موضوع را برای شما شرح می دهیم. تیم مارکتینگرام با حدود ۴ سال سابقه و ۲ سال سابقه کاملا حرفه ای دارای نمونه کارهای بسیار فراوانی در زمینه های دیجیتال مارکتینگ من جمله طراحی سایت دارد و می توانید آن ها را مشاهده نمایید. همچنین ما بسیار حرفه ای بوده و تمامی مواردی که باعث می شود همه چیز به یک سایت زیبا و حرفه ای ختم شود را برای شما انجام می دهیم.

ما تمامی مواردی که گفته شد من جمله طراحی سایت با امکانات بالا، امنیت، سرعت، زیبایی و مشاوره اموزش و پشتیبانی رعایت می شود که همه این ها باعث می شود که شما سایتی حرفه ای و ایده آل داشته باشید. در ادامه می توانید با کلیک بر روی دکمه های زیر به بخش های مختلفی که امکانش هست به آن ها نیاز داشته باشید منتقل می شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *