طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای موضوع این صفحه است. این را همه می دانیم که امروزه با گسترش اینترنت، اهمیت بازار بکر اینترنتی بیشتر شده و نظرها بیش از پیش به سمت راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی معطوف شده است. لازمه شروع هر کسب و کار آنلاینی، طراحی سایت حرفه ای است. البته می توان بدون سایت هم از درآمد اینترنتی سهمی داشت اما داشتن سایت مزایایی دارد که مزایای آن را در مقاله مزایای طراحی سایت شرح داده ایم.

به منظور طراحی سایت حرفه ای توسط تیم جوان، کاربلد و قدرتمند مارکتینگرام و دریافت مشاوره و آموزش های کاملا رایگان با شماره های تلفن همراه زیر تماس بگیرید.

  ۰۹۳۹۳۹۲۳۵۳۹  تماس تلفنی

  ۰۹۱۶۹۹۰۰۳۷۰  تماس تلفنی

برای طراحی سایت باید به طراح سایت حرفه ای مراجعه کرد. در دنیای امروز به دلیل پیشرفت های بسیار زیاد گرافیکی، زبان های کدنویسی تحت وب، عادت چشم کاربران به دیدن سایت های زیبا و پر امکانات، توقع ها از طراح سایت حرفه ای بیشتر شده است و طراح می بایست طراحی سایت حرفه ای انجام دهد تا بتواند کارفرما را از خود راضی نگه دارد. در ادامه می خواهیم بگوییم که یک سایت حرفه ای چه ویژگی هایی دارد.

به صورت کلی یک سایت حرفه ای سایتی است که در نظر کاربران عادی وب که دانش زیادی از اینترنت ندارند، زیبا، ساده و پر امکانات باشد. اما در توضیح تخصصی یک سایت حرفه ای دارای فاکتورهای گوناگونی است که در پاراگراف بعدی به آن می پردازیم.

جدول محتوا (با کلیک بر روی هر گزینه، به آن بخش منتقل می شوید.) نمایش دادن

ساخت سایت حرفه ای و طراحی سایت حرفه ای چگونه است؟

طراحی سایت حرفه ای باید زیبا و شکیل باشد. دیگر دوران وب سایت های سایده و بدون گرافیک گذشته است. یک طراحی سایت حرفه ای باید زیبا و فلت طراحی شده باشد. امروزه اگر سایتی زیبایی نداشته باشد و به علاوه زیاد هم مدرنیته نباشد کاربران سخت تر به آن سایت اعتماد می کنند. پس سایت حرفه ای سایتی است که زیبا و چشم نواز بوده و به علاوه مدرن است. برای مثال سایتی که از سبک ۳d استفاده می کند منسوخ شده. امروزه دوران فلت است. فلت به معنای تخت است. یعنی اینکه سایت نباید دارای اشکال ۳d باشد این سبک از طراحی مربوط به سال های ۲۰۰۵ و دیگر سال های نزدیک به آن است، یعنی حدود ۱۵ سال از این سبک گذشته است. اما الان سبک فلت روی بورس است البته ممکن است چند سال دیگر سبکب دیگر ترند و مد روز شود اما یک سایت زیبا به احتمال زیاد باید فلت باشد.

موضوع دیگر در بحث زیبایی سایت فونت سایت است. همانطور که می دانیم امروزه فونت های بسیار زیادی هم به صورت انگلیسی و هم به صورت فارسی در دسترس هستند که عموم آن ها رایگان هستند اما فونت های پولی مانند ایران سنس و ایران یکان بیشتر مورد استفاده قرار گرفته اند که البته قیمت آن ها هم زیاد بالا نیست اما استفاده از آن ها می تواند سایت شما را تا حد بسیار زیادی زیبا و مدرن کند به خصوص آنکه به دلیل استفاده سایت های بسیار زیاد ایرانی از فونت های نوین مانند فونت ایران سنس و ایران یکان چشم کاربران به دیدن این فونت ها کاملا عادت کرده است.

امکانات بالا و گسترده

سایت باید امکانات زیادی داشته باشد تا هم کاربران راحت تر بتواند کارش را در سایت انجام دهد و هم دست مدیریت سایت برای انجام انواع کارها باز باشد در ادامه لیست برخی از امکاناتی که پیشفرض و لازمه هر سایتی است را ارائه می کنیم.

 • وبلاگ

وبلاگ را می توان مهم ترین بخش هر سایت دانست. بازاریابی محتوایی خیلی مهم است و لازمه بازاریابی محتوا، داشتن یک وبلاگ و بخش مقالات است. یک سایت بدون ویلاگ ناقص است. پس وبلاگ داشتن یک سایت از ارکان اصلی است.

 • جستجو

کاربر باید بتواند سریعا به محتوای دلخواه خودش برسد. چه چیزی بهتر از جستجو کردن؟ امکان جستجو باید در دسترس کاربر باشد تا به راحتی هر جه تمام تر بتواند به چیزی که دوست دارد برسد. مطمئنا داشتن یک بخش جستجو تجربه کاربری بسیار مطلوبی برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.

 • فروشگاه

سایت باید فروشگاه داشته باشد. البته ممکن است بسیاری از سایت ها بسته به کارایی خود نیازی به داشتن فروشگاه نداشته باشند اما داشتن فروشگاه به صورت پیشفرض برای هر سایتی لازم است. بسیاری از سایت ها برای استفاده های تجاری راه اندازی می شوند و یکی از راه های کسب درآمد از سایت داشتن فروشگاه است پس امکان طراحی فروشگاه اینترنتی در یک سایت بسیار مهم بوده و قابل توجه است.

 • منو

داشتن منو باعث می شود تا کاربر سریع به صفحه، دسته بندی یا مقصدی که می خواهد برسد و داشتن آن بسیار واجب است داشتن یک منو برای سایت از نان شب هم واجب تر است.

 • صفحه ساز

صفحه ساز داشتن سایت دو حسن بزرگ دارد. حسن اول صفحه ساز سایت این است که کار مدیر سایت را حسابی راحت تر کرده و دست مدیر باز است تا هر ایده و پلنی که داشته باشد را اجرایی کند. و حسن دوم صفحه ساز راحتی هر بیشتر کاربر است. وقتی که صفحه ساز وجود داشته باشد امکانات بیشتری در دسترس کاربر قرار می گیرد پس یک طراح سایت حرفه ای، برای شما صفحه ساز نیز می سازد.

 • پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین را بسیاری از سایت ها دارند و به صورت کلی می تواند باعث افزایش فروش شود. پشتیبانی آنلاین به اشکال گوناگون است. شکل اول پشتیبانی آنلاین این است که در سایت به طور مستقیم به پشتیبان آنلاین سایت وصل شده و با آن گفتگو صورت می گیرد دقیقا مثل چیزی که در سایت مارکتینگرام انجام شده است. اما یک نوع دیگر از پشتیبانی آنلاین وجود دارد که در آن کاربر به یک حساب پیام رسان مانند واتس اپ یا تلگرام متصل می شود و می تواند با پشتیبان گفتگو کند. البته روش اول بیشتر توصیه شده است اما هر کدام و هر نوع پشتیبانی آنلاین در سایت ایجاد شود مطمدنا طراحی سایت حرفه ای به خوبی صورت گرفته است.

 • فرم تماس

یک سایت فرم تماس و سایر روش های تماس و ارتباطی مناسببی دارد تا کاربر بتواند به راحتی با مدیر سایت ارتباط برقرار کرده و نظر، انتقاد، پیشنها، سوال و… خود را مطرح نماید. فرم های تماس بسیار پیشرفته شده اند و دیگر مثل گذشته به ارسال یک نام ایمیل منتهی نمی شوند بلکه امکانات بسیار بالایی مانند آپلود فایل، شرطی سازی، چند مرحله ای، ارائه فاکتور قیمت و مزایایی قدرتمند پیدا کرده اند پس در نظر داشته باشید فرم تماس یکی از پیشفرض های سایت است.

 • امکانات سئو

کسی از قدرت سئو بر روی کسب و کارهای اینترنتی بی اطلاع نیست. سئو باعث می شود که به صورت رایگان کاربران و مشتریانی هدفمند جذب کنید و کسب و کار خود را گسترش داده و بهتر کنید. یک سایت باید علاوه بر سئو دوستانه بودن امکاناتی که به شما در سئو کردن سایت کمک می کند بهره مند باشد.

 • امکانات سفارشی سازی سایت

سایت باید دارای امکاناتی باشد که بتوانید در آن لوگو را تغییر داده، فونت ها را عوض کرده یا رنگ بندی سایت را مشخص نمایید. سایت حرفه ای سایتی است که به راحتی بتوانید نهایت شخصی سازی را بر روی آن اعمال کنید. یک سایت باید دلپذیر و چشم نواز باشد و داشتن بخشی برای سفارشی سازی سایت باعث می شود که کاربر راضی تر باشد.

 • بخش درباره ما و تماس با ما

بخش درباره ما و تماس با ما را باز می توان در رده مهم ترین و لازم ترین بخش های سایت درجه بندی کرد. سایت باید بخشی برای دریاره ما داشته باشد تا کاربران با شما آشنا شوند و به علاوه بخشی برای ارتباط با شما وجود داشته باشد که منظور صفحه تماس با ما است.

 • حساب کاربری

خیلی از سایت ها نیاز دارند تا یک بخش برای کاربران ود ایجاد کنند. برای مثال داشتن آپشن حساب کاربری برای یک فروشگاه اینترنتی به صورت ۱۰۰% لارم است. البته ممکن است که بعضی از سایت ها نیز داشتن حساب کاربری را برای خود ضرورتی ندادند چرا که محوریت آن ها یا غیرتجاری است یا به طور کلی نیازی وجود ندارد که بخش حساب کاربری موجود باشد برای مثال سایت مجله ای نیازی به داشتن بخش حساب کاربری ندارد. اما  داشتن حساب کاربری را نیز می توان یکی از پیش نیازها محسوب کرد.

UX , UI عالی

طراح سایت حرفه ای باید سایتی طراحی نماید که دارای UX و UI عالی باشد. UI به معنای رابط کاربری و UX به معنای تجربه کاربری کاربری است. رابط کاربری بیشتر با ظواهر و آپشن های سایت سر و کار دارد اما تجربه کاربری به حس و تجربه ای که به کاربر پس از کار با بخش های مختلف سایت دست می دهد گفته می شود.

نمونه سایت های حرفه ای با UX عالی از دیدگاه سایت های معروف، کاربران و منتخب ما

در ادامه چند ویدئو از سایت هایی مشاهده می کنیم که از دیدگاه سایت های معروف، کاربران و خود بخش تحریریه مارکتینگرام دارای UI , UX عالی هستند. البته سعی شده تا بیشتر سایت ها ایرانی باشند. همچنین میتوانید نمونه سایت های حرفه ای را در بخش مخصوص خود مشاهده فرمایید.

مدرنتیه بودن

همانگونه که توضیح داده شد، یک سایت علاوه بر زیبایی و سایر ویژگی ها می بایست مدرن و بروز باشد. طراح سایت حرفه ای بابد سایت مدرن و بروز و مطابق با اصول نوین طراحی ایجاد و ارائه نماید.

ریسپانسیو بودن

تعداد کاربران موبایل هر لحظه در حال افزایش است و گوگل اعلام کرده که بزودی سایت هایی که از گوشی های هوشمند پشتیبانی نکرده و در آن ها خوب نمایش داده نشوند، را از طبقه و ایندکس خارج کرده و دیگر چنین سایت هایی را ایندکس نخواهد کرد. کاربران موبایل تعدادی بیشتر از تعداد کاربران لپ تاپ و کامپیوتر دارند و اگر سایت شما ریسپانسیو نباشد، علاوه بر آن که در بحث سئو و مارکتینگ، متضرر می شوید، بیش از نیمی از کاربران احتمالی خود را نیز از دست می دهید.

مطابق عکس زیر، سایت Google آمار کاربران وب را به نقل از Gsma، در سال ۲۰۱۸ حدود ۳٫۵ میلیارد نفر برآورد کرده است. تقریبا نصف جمعیت دنیا! تازه الان سال ۲۰۲۰ هستیم و به احتمال بسیار زیاد بر تعداد این آمار افزوده هم شده است. پس اهمیت ریسپانسیو بودن سایت را دست کم نگیرید.

xvhpd shdj pvti hd

فایل PDF پیوست

توسعه پذیری

طراحی سایت حرفه ای به گونه ای است که سایت به راحتی توسعه پذیر باشد. یعنی اینکه در آینده اگر نیاز بود تا سایت از هر نظر ظاهری، کاربری یا امکانات بهبود یابد، مشکلی وجود نداشته باشد. یک مثال می زنیم. فرض کنید شما سایتی می خواهید که به فروشگاه اینترنتی نیاز نداشته باشد. اما این امکان وجود دارد که در آینده و در راستای بهبود کسب و کار خود، بخواهید بخش فروشگاه را به سایت اضافه کنید. سایت توسعه پذیر سایتی است که بتوانید به راحتی آن را توسعه داده و هر امکانی که دوست داشتید یا لازم داشتید (در این مثال فروشگاه اینترنتی) به آن اضافه کنید.

سرعت بالا

طراح سایت حرفه ای باید حواسش به سرعت سایت هم باشد. امروزه کاربران وب بسیار تنبل شده اند و حال و حوصله ندارند که برای مدت زیادی منتظر بارگیری سایت بمانند. در نتیجه اگر سایتی سرعت مناسبی نداشته باشد، کاربران بالقوه سایت خود را از دست میدهید. همچنین سرعت سایت تاثیری غیر مستقیم در سئو سایت دارد. وقتی که سایت دیر باز می شود، کاربران خسته شده و سایت را ترک می کنند، در نتیجه بانس ریت (Bounce rate) سایت بالا رفته و تایم اون سایت (Time on site) پایین می آید. بنابراین سایت از لحاظ سئو لطمه می خورد.

طبق آمار اعلام شده، کاربران موبایل نهایتا ۷ ثانیه و کاربران دسکتاپ، نهایتا ۱۲ ثانیه منتظر باز شدن سایت می مانند.

همچنین می توانید از فناوری amp برای گوشی های هوشمند استفاده کنید که پروژه خود گوگل است و سعی دارد تا سرعت بارگیری سایت را به زیر ۱ ثانیه برساند. همچنین این فناوری در برابر فیلترینگ هم مقاومت می کند. این پروژه تنها برای کاربران تلفن همراه هوشمند عمل می کند اما همانطور که گفتیم نیمی از کاربران شما، کاربران موبایل هستند در نتیجه استفاده از amp باعث می شود تا نصف یا بیشتر از نیمی از کاربرانتان احساس رضایت بیشتری نسبت به کسب و کار و سایت شما داشته باشند. همچنین استفاده از این فناوری، لطمه ای به پروسه استفاده از سایت شما در دستگاه های کامپیوتر و لپ تاپ وارد نمی کند.

امنیت بالا داشته باشد

امنیت ضروری ترین پیشنیاز هر کسب و کاری است. در کسب و کار اینترنتی، منظور از امنیت ایجاد ساز و کاری است که از اطلاعات کاربران و کسب و کار حفاظت کند. امنیت در فضای وب هیچ وقت ۱۰۰% نیست اما می توان با انجام اعمال و تدایبری آن را تا حدود بسیار زیادی ایجاد کرد. طراحی سایت حرفه ای به شکلی است که امنیت بالایی را برای مدیر سایت و کاربران سایت تضمین نماید. لازمه امنیت سایت پسورد قوی، تدابیر سخت ورود، گوگل ریکپچا و سایر نکات امنیتی است که طراح سایت حرفه ای باید رعایت کند.

با تمامی مروگرها همخوانی داشته باشد

طبق گزارش سایت Net Market Share که عکس آن را مشاهده می کنید تعداد بسیار بیشتری از کاربران از مرورگر گوگل کروم استفاده می کنند.

طراحی سایت حرفه ای

درست است که تعداد بسیار زیادی از کاربران از کروم استفاده می کنند، اما سایت باید طوری طراحی شود که با تمامی مرورگرها سازگاری داشته باشد. اولا که مجموع همه کاربران سایر مرورگرها چیزی بیش از ۳۰% کاربران وب را تشکیل می دهد و دوما اصلی در بازاریابی وجود دارد که می گوید: ممکن است یک نفر پیدا شود که به اندازه تمام مشتریانی که تا به حال داشته اید از شما خرید کند.

ربطش به این موضوع چیست؟ ممکن است کاربری وجود داشته باشد که در صورت آشنایی با شما، خرید زیادی از شما انجام دهد و از قضا از مرورگری استفاده کند که سایت شما از آن پشتیبانی نمی کند. در اینصورت، سودی بزرگ را از دست می دهید. پس علاوه بر اینکه سایت طوری طراحی شود که با همه مرورگرها سازگار باشد، تمام تلاش خود را به کار ببرید تا حتی یک کاربر را هم از دست ندهید.

در یک کلام! کاربر از آن راضی باشد…

سایت حرفه ای، سایتی است که کاربر از آن راضی باشد.

در یک کلام! سایت حرفه ای سایتی است که کاربر از آن راضی باشد. اگر کاربر از زیبایی و تجربه کاربری سایت راضی باشد، خود به خود گوگل هم از سایت شما راضی می شود چرا که تمام سعی گوگل، راضی نگهداشتن کاربر است.

طراحی سایت حرفه ای با php

طراحی سایت حرفه ای با php یکی از مدرن ترین و البته رایج ترین شیوه های طراحی است. زبان برنامه نویسی تحت وب php به طور کلی به صورت گسترده ای در بحث طراحی سایت و برنامه نویسی مبتنی بر وب استفاده می شود. ربان برنامه نویسی php را عموما به عنوان یک زبان اپ سورس می شناسند.

note: اپن سورس یعنی چه؟ ایپن سورس به معنای متن باز و رایگان است و به این معناست که شما می توانید به صورت کاملا رایگان از موردی که اپن سورس است (در اینجا زبان برنامه نویسی php) و همچنین می توانید حتی در ساختار و ویژگی های برنامه به دلخواه و نیاز تغییراتی ایجاد نمایید. می توانید قضیه اپن سورس را در ویکی پدیا دنبال نمایید: اپن سورس

php زبان پایه cmsهایی همچون وردپرس است. یعنی می توان گفت سایت هایی که با وردپرس طراحی شده اند نیز طراحی سایت با php نام دارند. اما می توان با برنامه نویسی زبان php از بیس و پایه، طراحی سایت حرفه ای با php انجام داد. بعضی از دوستان به دنبال اموزش طراحی سایت وردپرس pdf هستند که ما بزودی فایل های pdf آموزش طراحی سایت با php و آموزش طراحی سایت حرفه ای pdf را آماده کرده و در همین صفحه برای دانلود قرار می دهیم اما یک راه بهتر وجود دارد و آن ویدئو دیدن در مورد اموزش طراحی سایت حرفه ای است می توانید با کلیک بر روی این لینک آپارات آموزش طراحی سایت با php ببینید.

طراحی سایت حرفه ای رایگان

آیا طراحی سایت حرفه ای رایگان شدنی است؟ بله که شدنی است. در این مقاله به طور مفصل توضیح داده ایم که می توانید کلیک کرده و مطالعه نمایید: طراحی سایت حرفه ای رایگان

طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی

ساخت سایت فروشگاهی حرفه ای نیز مبحث طولانی است که راجع به آن در مقاله طراحی فروشگاه اینترنتی توضیح داده شده است.

طراحی سایت شخصی حرفه ای

طراحی سایت شخصی حرفه ای نیز می تواند در برند سازی شخصی کمک شایانی بکند. همچنین طراحی سایت شخصی می تواند برای شما باعث ایجاد درآمد بیشتر و رونق کسب و کار شما گردد.

طراحی سایت حرفه ای در انواع مناطق

طراحی سایت حرفه ای مشهد

طراحی سایت حرفه ای مشهد یکی از کلماتی است که در گوگل سرچ بالایی دارد و این به دلیل تقاضای بالایی است که ساکنان مشهد طراحی سایت مشهد را لازم دارند. با کلیک بر روی لینکی که در اول جمله قرار دادیم می توانید به صفحه طراحی سایت حرفه ای مشهد منتقل شده و مقاله ای کامل و جامع در مورد این موضوع مطالعه کرده و سپس در صورتی که مایل بودید طراحی سایت حرفه ای مشهد سفارش دهید.

طراحی سایت حرفه ای تهران

طراحی سایت حرفه ای تهران به دلیل این که تهران استانی پر جمعیت و شهرستان تهران بزرگ، دارای جمعیتی بزرگ و چند میلیونی است به خواسته و نیازی مبرم برای افراد صاحب کسب و کار و بیزینس در تهران شده است.

طراحی سایت حرفه ای اصفهان

اصفهان نیز یکی از پرجمعیت ترین استان ها و شهرستان های کشور است که شهری مدرن بوده و طراحی سایت حرفه ای اصفهان نیز می تواند برای صاحبین مشاغل مختلف سودمند باشد. البته این را در نظر داشته باشید که با کار، تلاش و البته یادگیری همه چیز میسر است و در صورت رعایت تمامی اصول می توانید با طراح سایت حرفه ای در اصفهان به کسب درآمد اینترنتی بالا و قابل قبول برسید.

طراحی سایت حرفه ای کرج

طراحی سایت حرفه ای در کرج نیز به دلیل اینکه کرج هم یکی از شهرستان های پر جمعیت و نزدیک به پایتخت بوده می توانید برای صاحبین کسب و کار و صاحبان مشاغل مختلف مفید و سودمند باشد.

طراحی سایت حرفه ای در شیراز

طراحی سایت حرفه ای در شیراز می تواند یکی از بهترین شیوه های کسب درآمد در شیراز باشد.

هزینه طراحی سایت حرفه ای

هزینه طراحی سایت حرفه ای بستگی به امکانات و همچنین سطح و level حرفه ای بودن سایت دارد. در مقاله هزینه طراحی سایت مفصلا به این موضوع پرداخته ایم.

طراح سایت حرفه ای: مارکتینگرام

شرکت ها، گروه ها و افراد زیادی طراح سایت حرفه ای هستند اما چرا باید طراحی سایت حرفه ای خود را به مارکتینگرام بسپاریم؟ ما دلایل و استدلال های بسیار زیادی داریم که به این دلیل خود را بهترین شرکت طراحی سایت و شرکت طراحی وب سایت حرفه ای می دانیم.

طراحی زیبا و بروز

سایت های طراحی شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ مارکتینگرام، طراحی بسیار زیبایی داشته و علاوه بر سادگی و در نظر گرفتن فاکتورهای UI , UX کاملا بروز هستند.

در طراحی سایت حرفه ای، تمام اصولی که در نهایت باعث زیبایی سایت شما خواهند شد رعایت می شود. همچنین در طراحی از بنرهای گرافیکی بسیار شیکی که توسط همکاران مارکتینگرام در بخش گرافیک طراحی می شوند، استفاده خواهد شد.

امکانات بسیار بالا

امکانات طراحی سایت حرفه ای توسط مارکتینگرام بسیار بالا بوده و همچنین قابلیت گسترش را دارا هستند. سایت از بدیهی ترین امکانات موجود تا پیشرفته ترین امکانات بهره مند خواهد شد. این امکانات شامل بلاگ، فروشگاه اینترنتی، امنیت فوق العاده، صفحه ساز و دیگر امکانات پیشرفته خواهند بود. همچنین امکانات بسته به نیازهای شما افزایش می یابند و قادر هستید هر نوع امکانی را که قصد دارید به سایت خود اضافه نمایید.

مشاوره، آموزش و پشتیبانی

قبل از اینکه سایت طراحی شود، طی یک مصاحیه و مشاوره نیازهای شما را متوجه می شویم و به علاوه پیشنهادهایی برای بهبود بیزینس شما ارائه می دهیم. سپس هنگامیکه سایت طراحی شده به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه از سایت خود استفاده حداکثری داشته باشید. پس از تحویل سایت، زمان پشتیبانی آغاز خواهد شد. در زمان پشتیبانی که ۱ سال به طول می انجامد هر گونه مشکل احتمالی را حل خواهیم کرد و در کنار شما خواهیم بود.

قیمت مناسب: طراحی سایت حرفه ای ارزان

قیمت مناسب از دیگر ویژگی های بارز آژانس مارکتینگرام است. قیمت طراحی سایت توسط عوامل گوناگون تعیین می شود. اما هزینه طراحی سایت توسط مارکتینگرام، بسته به امکانات و ویژگی های مورد نیاز ۱ تا نهایتا ۵ میلیون تومان خواهد بود و با پرداخت نهایتا ۵ میلیون تومان می توانید سایتی کاملا حرفه ای و اختصاصی داشته باشید. این در حالی است که قیمت طراحی سایت در سایر شرکت های طراحی سایت، گران تر است. اما در مارکتینگرام می توانید با هزینه ای کمتر و مناسب تر سایتی با امکانات کاملا زیبا و حرفه ای داشته باشید.

در ادامه طی یک اینفوگرافی، مزیت های مارکتینگرام را مشاهده خواهید کرد.

طراحی سایت حرفه ای

فابل پیوست (فایل PDF حاوی نسخه با کیفیت این اینفوگرافی)

پرسش و پاسخ طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای چیست؟

منظور از طراحی سایت حرفه ای، سایتی است که استانداردهای لازم را به لحاظ زیبایی، امکانات، سرعت، امنیت و سایر فاکتورهای لازم را داشته باشد.

نمونه طراحی سایت حرفه ای معرفی کنید؟

سایت های حرفه ای، توسط سایت های داور مطرح، کاربران و خود ما انتخاب شده اند. از طریق کلیک بر روی این لینک می توانید چند مورد از آن ها را مشاهده نمایید.

طراحی سایت حرفه ای کدنویسی اختصاصی باشد یا با CMS؟

به دلیل گسترش و استفاده بیشتر افراد از CMSهای اپن سورس، یک دوگانگی در افراد طراح و کارفرماها ایجاد شده که برخی معتقدند طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی بهتر است و برخی اعتقاد بر پیروزی cmsهای آماده خصوصا طراحی سایت وردپرس دارند. اما حقیقت این است که کدنویسی یک سایت از پایه دلیلی برای حرفه ای بودن آن سایت نیست. هر کدام مزایا و معایبی دارند که در مقاله طراحی سایت وردپرس خوب یا بد توضیح داده شده است.

آیا واقعا نیاز است تا هر کسب و کاری سایت حرفه ای داشته باشد؟

هم بله و هم خیر. بعضی از کسب و کارها (به فرض مثال فروشندگان مبل، اسباب بازی، قهوه و…) لازم است تا هر چه زودتر به بازار اینترنتی ورود کرده تا از درآمد اینترنتی عقب نمانند. اما در مقابل یک تعمیرکار ماشین های وانت یا یک لبنیاتی نیازی به داشتن سایت حرفه ای و ورود به بازار اینترنتی ندارند.

اما دوستانی که شغل آن ها به شکلی است که ورود آن ها به بازار اینترنت مهم نیست، می توانند شغل دوم ایجاد کرده و با طراحی سایت حرفه ای از کسب درآمد اینترنتی عقب نمانند.

خصوصیات طراحی سایت حرفه ای چیست؟

به صورت خلاصه

 • زیبا و چشم نواز
 • امکانات بالا و گسترده
 • امنیت بالا
 • مدرن
 • پرسرعت
چرا داشتن سایت حرفه ای مهم است؟

چون باعث می شود که به بازار کسب درآمد اینترنتی ورود پیدا کرده و با مشتریان هدفمند بسیار بیشتری در ارتباط باشید.

قیمت طراحی سایت حرفه ای با چه عواملی تعیین شده و چقدر است؟

قیمت طراحی به صورت مستقیم به امکاناتی بستگی دارد که شما قصد دارید آن ها را در سایت خود لحاظ کنید. قیمت طراحی از حدود ۱ میلیون تومان آغاز خواهد شد و تا ۵ میلیون در سایت مارکتینگرام بالا خواهد رفت. البته در سایت های دیگر ممکن است قیمت طراحی تا بیش از ۱۰۰ میلیون تومان هم اعلام شود.

چگونه باید طراحی سایت حرفه ای سفارش دهیم؟

برای طراحی سایت حرفه ای می توانید با کلیک بر روی این لینک از مشاوره رایگان بهره مند شده و سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین در پایان همین صفحه می توانید با پر کردن فرم درخواست تماس، سفارش خود را ثبت نمایید.

کاربر گرامی، در صورتی که می خواهید سفارش خود را ثبت کنید یا مشاوره رایگان دریافت کنید، می توانید از راه‌های مختلف اقدام فرمایید.

 1. می توانید با شماره تماس های ۰۹۳۹۳۹۲۳۵۳۹ یا ۰۹۱۶۹۹۰۰۳۷۰ تماس بگیرید.
 2. از طریق واتس اپ با ما تماس بگیرید. برای تماس از طریق واتس اپ بر روی این لینک کلیک کنید. یا با ذخیره شماره تلفن همراه ۰۹۱۶۹۹۰۰۳۷۰ با ما تماس بگیرید.
 3. از طریق تلگرام با ما تماس بگیرید. برای تماس از طریق تلگرام بر روی این لینک کلیک کنید.
 4. به ما ایمیل بزنید. ایمیل های ارتباطی: info@marketingram.ir
 5. فرم تماس زیر را با اطلاعات خود پر کرده و ارسال نمایید. ظرف چند ساعت با شما تماس می گیریم. (فقط تکمیل نام و شماره تلفن همراه یا ثابت کافی است، اما می توانید اطلاعات بیشتری نیز ارائه دهید. با تشکر)

  پروژه شما با کدام یک از موارد زیر مرتبط است؟ تیک بزنید.

  اگر فایل مرتبطی دارید، آپلود کنید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 5]