چرا ما را انتخاب کنید؟

خدمات ما

سوالات مهم

چرا باید هر کسب و کار از دیجیتال مارکتینگ استفاده کند؟

امروزه با توجه به پیشرفت گسترده تکنولوژی در سراسر جهان، بازار جدیدی به وجود آمده است. نام این بازار، اینترنت است. اینترنت با توجه به کاربران بسیار بالای خود که میلیاردها نفر تخمین زده می شوند، توانسته بستر مناسبی برای فروشندگان کالا و خدمات ایجاد کند. ارائه دهندگان محصولات یا خدمات می توانند از طریق کانال ارتباطی فراوانی که در فضای اینترنت به وجود آمده اند، محصولات یا خدمات خود را به این بازار بزرگ ارائه کنند.

در چند سال گذشته با فراگیر شدن دستگاه های هوشمند و پرسرعت تر شدن اینترنت در کشور ایران، فرهنگ خرید و فروش کالا و خدمات از طریق اینترنت نیز عمومی تر شده است. در ایران نیز به تازگی کسب و کارهای اینترنتی و استارتاپ های زیادی در حوزه های کاری مختلف شروع به کار کرده اند که این نشان از بکر و پربازده بودن بازار کسب و کار اینترنتی در ایران دارد.

راه اندازی یک کسب و کار در بستر اینترنت به مراتب از راه اندازی یک کسب و کار سنتی کم هزینه‌تر و پربازده‌تر است. برای همین افراد و سازمان های زیادی به حوزه کسب و کارهای اینترنتی ورود کرده اند. به همین دلیل تعداد رقبا تقریباً در تمامی حوزه های کاری  بسیار بالاست. علاوه به دلیل بر آن بعضی از رقبا بودجه و هزینه های زیادی را وارد چرخه کسب و کار کرده اند. اینگونه حضور در این بازار کمی سخت‌تر می شود. اما یک راه حل وجود دارد: دیجیتال مارکتینگ

برای اینکه با دیجیتال مارکتینگ، فروش کسب و کار خود را بهبود ببخشید، لازم است تا توانایی های لازم برای استفاده از تکنیک ها و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را داشته باشید. دیجیتال مارکتینگ همان‌گونه که سودآور است می‌تواند در صورت استفاده نادرست، مضر باشد.

استفاده از تکنیک ها و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، نیازمند رعایت یکسری اصول و قواعد است. تا هزینه‌های شما کاهش پیدا کرده و فروش مجموعه چندین برابر شود. ما در کنار شما ایستاده‌ایم تا دیجیتال مارکتینگ کسب‌وکار شما را به نحو احسنت مدیریت کنیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ مارکتینگرام، با به کار گیری نیروی کار متخصص و جوان، آماده خدمت‌ رسانی به شما صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین در سرتاسر دنیاست. ما در کار خود کاملاً شفاف هستیم و چیزی از شما پنهان نمی ماند؛ بعلاوه ما فقط یک پروژه را به انتها نمی رسانیم، بلکه سعی می کنیم که پروژه ای که وقت و هزینه‌ای بر روی آن صرف شده را به سوددهی و بازدهی برسانیم. در ادامه از شما می خواهیم از مشاهده ویدئو زیر لذت برده و با مارکتینگرام، به درآمد عالی اینترنتی دست پیدا کنید.

خدمات ما چیست و پروسه دریافت آن به چه شکل است؟

ما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ هستیم و خدماتی مانند طراحی سایت، سئو، تولید محتوا، تبلیغات اینترنتی و سایر خدمات دیجیتال مارکتینگ همچون ایمیل مارکتینگ، افزایش بازدید سایت و تبلیغ نویسی را ارائه می دهیم.

بستگی به شما دارد که قصد دارید از کدامیک از خدمات ما استفاده کنید. اما بهتر است قبل از هر چیز با ما تماس بگیرید تا کسب و کار اینترنتی شما را بررسی کرده و بهترین پیشنهادها را به شما ارائه کنیم. ما می توانیم در مواردی همچون طراحی و بازطراحی سایت، سئو، تولید محتوا و سایر موارد دیجیتال مارکتینگ، به شما مشاوره بدهیم.

آیا شما پشتیبانی دیجیتال مارکتینگ ارائه می کنید؟

دفعات بیشماری پیش آمده که مشکلاتی را تجربه کنیم، اما همراه و پشتیانی برای کمک وجود نداشته باشد. بسیار سخت، گیج کننده و دلهره آور است که در مشکلات، کسی نتواند به ما کمک کند. با دریافت مشاوره از مارکتینگرام، نگران سختی های راه نباشید و فقط و فقط بتازید. ما از طری روش های بسیار مختلف با شما ارتباط خواهیم داشت و مطابق آخرین روش های مطح دیجیتال مارکتینگ، به شما مشاوره رایگان و اختصاصی خواهیم داد. مشاوره باعث می شود تا مشکلات را درک کنید و بدون هیچ دغدغه ای، به راحتی آن ها را از پیش رو بردارید. پشتیبانی پس از دریافت خدمات از مارکتینگرام تا مدتی به صورت رایگان خواهد بود و پس از نیز می توان پشتیبانی را تمدید نمایید. به علاوه دوستانی که خدماتی از مارکتینگرام دریافت نمی کنند و به دنبال دریافت پشتیبانی هستند می توانند با پرداخت مبلغ آن، پشتیبانی دریافت کنند. البته این سرویس به صورت مستقیم در سایت گنجانده نشده است چون طیف خدمات بالاست و پرسنل باید برای ارائه پشتیبانی وقت کافی داشته باشند. به همین دلیل خدمت پشتیبانی به صورت نیمه گسترده در سایت ارائه می شود. سعی می کنیم تا بزودی این مورد را تبدیل به یک خدمت کامل کنیم. البته در نظر داشته باشید که ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به مشتریان خود پشتیبانی بدهیم و مخاطب موردی که ذکر شد، دوستانی هستند که فقط به دنبال دریافت پشتیبانی دیجیتال مارکتینگ از ما هستند.

آیا شما آموزش دیجیتال مارکتینگ ارائه می کنید؟

بله، دیحیتال مارکتینگ را می توان اصولی یاد گرفت. اگر بذر گیاهی به درستی کاشته شود و از آن مراقبت شود، آن گیاه به خوبی رشد خواهد کرد و ثمر خواهد داد. با یادگیری دیجیتال مارکتینگ می توانید یک شرکت راه اندازی کرده یا به صورت فریلنسرینگ کار کنید، همچنین می توانید در شرکت های مطرح نیز مشغول به کار شوید. ما در مارکتینگرام، با استفاده از مقالات، مشاوره و سایر روش های ارائه محتوا، دیجیتال مارکتینگ را به بهترین و ساده ترین حالت ممکن، به شما آموزش خواهیم داد تا علاوه بر یادگیری آسان، بتوانید از آن به خوبی کسب درآمد کنید.

آخرین مقالات