آژانس بازاریابی دیجیتال مارکتینگرام، خلاق، متمرکز و هدفمند

امروزه رونق کسب و کارهای اینترنتی باعث شده تا افراد زیادی به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین باشند، اما بسیاری از آنان راه بلد نیستند. ما با بهره گیری از تخصص و خلاقیت تیم جوان و متعهد خود در مارکتینگرام، به شما کمک خواهیم کرد تا در مسیر درست گام برداشته و کسب و کار خود را به برندی بی نظیر تبدیل کنید. ما همیشه در صدد آنیم که با بررسی و ارائه بهترین راهکارها، استراتژی هایی نوین و کارآمد را بر روی کسب و کارهای نوپا، پیاده سازی و اجرا کنیم. دیگر وقت آن رسیده تا تفاوت هایی ایجاد کنیم و از رقبایمان متمایز شویم. این راه زنده ماندن است!

رایگان شروع کنید

تنفس های دیجیتالی

ما معتقدیم دیجیتال مارکتینگ، راه حلی تمام عیار برای افزایش فروش و بهبود شرایط است. تنها راه گریز از این وضعیت، فروش بیشتر و گسترش بازار است. با بازاریابی دیجیتالی، می توان زنده ماند و نفس کشید. اینگونه تنفسمان دیجیتالی می شود!

بازاریابی دیجیتالی چیست؟!

امروزه شرایط متفاوت شده است. دیگر هیچ چیز مانند گذشته نیست، وقتش شده تا از پایمان را از بازاریابی سنتی فراتر نهاده و به دنیای بازاریابی دیجیتال وارد شویم. دنیایی که با بهره وری از تجربه و تخصص، و تلفیق هنر و دانش، همه چیز را به پول نقد تبدیل می کند! معجزه بازاریابی دیجیتال اینست، معجزه ای که دور از ذهن نیست، تنها نیاز به کاربلدش دارد. آرامش مطلق ما زمانی است که بتوانیم جرقه ای را تبدیل به پیشرفت کنیم. حال وقت آنست که کمی متحول شویم…

چرا ما؟

خدمات اصلی ما

site design

طراحی سایت

در پشت پرده طراحی یک سایت، عوامل زیادی وجود دارند که موفقیت آن را تضمین می کنند. همه چیز چند خط کد نیست! طراحی استاندارد، سئوی بالا و سرعت مناسب، گرافیک و همچنین عوامل بازاریابی در موفق شدن یک سایت دخیلند. ما تمام سعی خود را خواهیم کرد که به جای یک سایت، برایتان یک کسب و کار سودآور ایجاد کنیم.

 

سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو

سئو و بهینه سازی سایت

سئو یک حرفه نیست بلکه یک هنر است! هنر آمیختن علم و عمل. سئو در برخی موارد همچون سم عمل می کند، چراکه به درستی مورد استفاده قرار نمی گیرد. الگوریتم های گوگل پیوسته در حال بروزرسانی هستند و سئوکاران واقعی می بایست بصورت مداوم اطلاعات خود را بروزرسانی کنند. ما اینجائیم تا سایت شما را مطابق با آخرین استانداردها بهینه سازی کنیم.

 

Content Generation

تولید محتوا

محتوا پادشاهی قدرتمند است که به کار گرفتن آن در مبارزه با رقبا معجزه می کند. تولید محتوا اولین راه بازاریابی شرکت های بزرگی همچون دیجی کالاست. چرا هنگامیکه همه به قدرت محتوا در کسب و کار آنلاین پی برده اند از آن در راستای بهبود شرایط کسب و کارمان استفاده نکنیم؟! ما با تولید محتواهای منحصربفرد برای سایت و شبکه های اجتماعی شما، شما را یاری می کنیم.

Advertising

تبلیغات آنلاین

مطمئن باشید، تبلیغ نکنید فراموش می شوید. این جمله ای واقعیست که بارها در بیلبوردهای سطح شهر دیده ام. حقیقت اینست که ۸۰% از افراد بازار هدف شما، از وجودتان در این عرصه بی خبرند. یکی از بهترین و سریعترین روش های جذب آنان تبلیغات است. تبلیغات حرفه ای به ازای هر هزار تومانی که خرج کنید حداقل ده هزار تومان برایتان سودآوری خواهد کرد.

سایر خدمات ما

آموزش آنلاین

 

آموزش آنلاین

ارائه آموزش های استاندارد بصورت آنلاین

284212

 

گرافیک و طراحی

طراحی گرافیکی خلاقانه و هوشمند پروژه های شما

297422

 

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی به شکل کاملاً هدفمند

بهینه سازی تجربه کاربری

 

بهینه سازی تجربه کاربری

دلچسب کردن تجربه استفاده از سایت شما

رپورتاژ آگهی

 

رپورتاژ آگهی

تهیه، تدوین و انتشار رپورتاژ آگهی شما در بهترین سایت ها

تبلیغات پیامکی

 

تبلیغات پیامکی

ارائه خدمات تبلیغات پیامکی در سراسر کشور

طراحی صفحه فرود

 

طراحی صفحه فرود

طراحی صفحه فرود با رعایت تمامی تکنیک های بازاریابی

281934

 

کاهش رتبه الکسا

خدمات هدفمند افزایش بازدید و کاهش رتبه الکسا

آماده شروع همکاری با ما هستید؟

همکاری با ما مزایای زیادی دارد، ما حرفه ای هستیم، قیمت هایمان صرفه اقتصادی دارد و علاوه بر آن با پشتیبانی ۹۰ ساله، دست از سرتان بر نمی داریم. انتخاب ما بهترین گزینه است، چون همه چیز شفاف است و شما می توانید طی انجام تمامی مراحل فرایند، همه چیز را مشاهده کنید.

اگر برای مشاوره آماده هستید، می توانید با استفاده از دکمه های زیر با ما در ارتباط باشید.

راهکار ما برای موفقیت شما

ما با استفاده از ابزارهای حرفه ای و شخصی سازی آن ها همه چیز را برای جذب مخاطبینی هدفمند آماده می کنیم. سپس از طریق کانال های متفاوت اقدام به جذب کاربرانی وفادار و علاقمند به حوزه کاری شما جذب می کنیم. اولین قدم هر بازاریابی موفق، هدایت کاربران از طریق کانال های مختلف ارتباطی به سمت نقطه مرکزی کسب و کار شما (همچون سایت یا اپلیکیشن) است. ما در تعیین انواع استراتژی برای پیروزی بر رقبا از آغاز تا پایان تخصص داریم. ما با ادغام مجموعه ای از کانال های بازاریابی متنوع اما هدفمند همچون طراحی سایت حرفه ای و اصولی، سئوی استاندارد، تبلیغات بهینه، مشاوره های همه جانبه ( به منظور ادراک بیشتر دغدغه های شما) و کانال های ارتباطی کارساز همچون شبکه های اجتماعی مجموعه ای عظیم از کاربرانی تازه نفس و بالقوه را به سوی کسب و کار شما سرازیر می کنیم. پس از آن ما شما را در جهت حفظ و تبدیل آن ها پشتیبانی کرده و بهترین راه حل ها را به شما ارائه می دهیم.

تبدیل یک کاربر به مشتری سختترین بخش ماجراست. هیچ کاربری با بازدید اول به مشتری تبدیل نمی شود. برای تبدیل کاربر به مشتری می بایست با وی دوست شده و به نیازهای آن پاسخ دهید. هیچ چیز به اندازه سنجش نیازهای کاربر و تولید محتوا بر اساس آن نمی تواند در تحقق این امر موثر واقع شود. با تولید محتوای مکرر و هدفمند، مشتریان شما و برندتان را به عنوان دوستی قابل اعتماد می شناسند و حاضرند تا برای محصولاتتان پول پرداخته یا روی خدماتتان سرمایه گذاری کنند.

اگر قرار باشد کسب و کاری بدون سود و بازدهی کم باشد هیچ کس حاضر نیست پول و سرمایه اش را برای هدفی بیهوده صرف کند ما اینجائیم تا با تحقیقات جامع بازار هدف و رقیبان شما کسب و کاری پربازده ایجاد کنیم.

مارکتینگرام در یک نگاه

به لطف اعتماد شما کاربران گرامی، ما در طی دو سال گذشته به دستاوردهای قابل توجه ای رسیده ایم. ما این اعتبار را مدیون اعتماد شمائیم.

جلسه مشاوره

+ ۱۰۰

جلسات مشاوره حضوری و غیرحضوری

2 2

+ ۴۰

پروژه انجام گرفته اثربخش و موفقیت آمیز

اعضای شرکت

+ ۵

اعضای تیم بازاریابی دیجیتال مارکتینگرام

کارفرمایان مگتو

+ ۳۵

کارفرمایان و مشتریان شرکت مارکتینگرام

برای همکاری آماده اید؟

به محض شروع همکاری با ما، طراحی، بهینه سازی یا تبلیغات شما شروع می شود. همکاری با ما باعث می شود که بازدید سایتتان به صورت کاملاً هدفمند افزایش پیدا کرده و فروش شما چندین برابر حالت کنونی شود. ما هیچ وقت در کارمان مبالغه نمی کنیم؛ البته ما منکر بازاریابی دیجیتال نیز نمی شویم! ما قبل از شروع تمامی چالش و گزینه های مقابله با آنها را برای شما شرح داده و تمامی هزینه ها را برایتان مشخص می کنیم. از این رو هیچ هزینه پنهانی وجود نخواهد داشت که در اواسط پروژه نمایان شود. ما به شما کمک خواهیم کرد تا با استفاده از تکنیک های بازاریابی اینترنتی، به طیف وسعی از مشتریان تازه دسترسی پیدا کنید.

کمی درباره ما

آژانس بازاریابی دیجیتال مگتو، متشکل از گروهی جوان و متعهد بوده که تنها دغدغه شان ارائه خدمات مناسب و با کیفیت مطلوب به ایشان می باشد. مگتو، با هدف کمک به کسب و کارهای نوین در کشور، در سال ۹۶ پا به عرصه وجود نهاد. این گروه متشکل از تیمی ۷ نفره و با تخصص های گوناگون در حیطه های طراحی وب، بازاریابی، تولید محتوا، تبلیغات، گرافیک و سایر تخصص های لازم برای ایجاد و مدیریت حرفه ای تجارت آنلاین است. شعار ما همواره “خلاق، متمرکز و هدفمند” بوده و در طول چند سال اخیر تمام سعی خود را کرده ایم تا این شعار به واقعیت تبدیل شود. تمام سعی ما بر اینست که پروژه های در دسترسمان را به گونه ای مدیریت کنیم که تا مدتها هیچ نیازی به تغییر یا اصلاح آن نباشد. در گروه ما محدودیت هیچ جایگاهی ندارد و ما قادریم تا درخواست ها و دغدغه های شما را در قالب پروژه هایی قدرتمند طراحی کرده و به اجرا در بیاوریم.

دزفول، مدرس، خیابان ۱۶

info@marketingram.ir

marketingram_ir

نظرات برخی از مشتریان ما

نظرات مشتریان

جناب آقای روح الله حیدرزاده

از ارائه خدمات و پشتیبانی مطلوب شما ممنونم. به دنبال ایجاد یک فروشگاه محصولات کشاورزی در سطح کشور بودم که با حمایت شما به خوبی انجام گرفت.

نظرات مشتریان

سرکار خانم فاطمه راضی

تلاش و صبر شما را در حین انجام پروژه ارج می نهم. در چند سالی که در این حوزه فعال هستم، کمتر فرد یا شرکتی را به دلسوزی مارکتینگرام دیده ام. ممنون.

نظرات مشتریان

جناب آقای بهزاد نهاوندی

من از طریق تبلیغات ادوردز با شما آشنا شدم. برایم ریسک بود که سرمایه ام را در دستان گروهی که نمیشناختم قرار دهم. اما الآن از همه چیز راضی هستم.

برایتان هدیه ویژه ای آماده کرده ایم!

ما دوست داریم همه از قدرت بازاریابی دیجیتال باخبر شده و از آن در راستای پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنند. برای همین یک آموزش ۲ ساعته با موضوع طراحی کسب و کار اینترنتی آماده کرده ایم. با کلیک بر روی دکمه رو به رو به صفحه آن وارد شده و به راحتی آن را دانلود کنید.