آموزش دیلیت اکانت پیج اینستاگرام

dia

 دیلیت اکانت اینستاگرام یا حذف پیج اینستاگرام – همه ما پیج اینستاگرام داریم و گاها به وجود می آید که بخواهیم اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم. اما مشکل اینجاست که حذف اکانت اینستاگرام به راحتی مثلا یک پست گذاشتن ساده نیست و برای اینکه پیج اینستاگرام خود را حذف کنیم، باید روش آن را بلد باشیم. روش چگونه است؟ اصلا نگران نباشید. در این مقاله قرار است حسابی در مورد این موضوع بحث کنیم.

در این مقاله به موضوعاتی همچون تفاوت دیلیت اکانت اینستا به صورت دائم یا موقت می پردازیم. فکرتان جای بد نرود 🙂

momayezy

آموزش حذف دائمی پیج اینستاگرام با کامپیوتر

بدون هیچ مقدمه و معطلی می رویم سراغ آموزش. برای حذف دائمی پیج اینستا لازم است تا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه حذف اکانت منتقل شوید.

https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

با صفحه زیر مواجه خواهید شد:

insta delete webpage

نکته: برای اینکه پیج خود را با لپ تاپ یا کامپیوتر حذف کنید، لازم است با همان اکانتی که قصد حذفش را دارید به سایت اینستاگرام لاگین نمایید. توجه داشته باشید که فقط با همان اکانتی وارد شوید که قصد حذف آن را دارید و اگر با یک اکانت دیگر وارد شوید، به جای اکانت که میخواهید حذف کنید، اکانت دیگر حذف خواهد شد پس دقت کنید.

به منظور ورود به اکانت اینستاگرام که قصد حذف آن را دارید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

instagram.com

با صفحه زیر مواجه می شوید

دیلیت اکانت اینستاگرام

بر می گردیم به آموزش حذف دائم پیج اینستاگرام. خب وقتی که وارید اکانت خود شدید و از طریق این لینک https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/ وارد صفحه حذف اکانت شدید:

insta delete1 min

یک منو شامل چند گزینه برای شما باز خواهد شد:

insta menu

در این بخش از شما خواسته می شود که دلیل حذف پیج اینستاگرام خود را انتخاب کنید. البته بسته به شرایط پیج شما مانند تازه بودن یا کهنگی، خصوصی بودن اکانت یا مواردی از این قبیل، گزینه هایی که به شما نمایش داده می شود متفاوت است یا چینش گزینه به شکل دیگری است، اما می توانید که آن ها را با گوگل ترنسلیت  ترجمه کنید. موارد منویی که به ما نمایش داده شده بدین شکل است:

  1. بابت داده ها و دیتاهای خود نگرانی دارید.
  2. می خواهید چیزی را حذف کنید.
  3. برای راه اندازی پیج دچار مشکل شده اید.
  4. حساب دیگری ایجاد کرده اید و نیازی به این اکانت ندارید.
  5. نمی توانید افرادی را برای فالو کردن بیابید.
  6. مشکلات خصوصی و حریم شخصی.
  7. داشتن حساب اینستاگرام باعث شده تا سرتان شلوغ شود یا دچار حواس پرتی شوید.
  8. تبلیغات بسیار زیاد.
  9. دلیل دیگری که در این منو ذکر نشده است.

هر چند که انتخاب مواردی که در منو به شما نمایش داده می شوند کاملا به دلخواه و غیرمهم است، اما به منظور اینکه اینستاگرام بتواند خدمات بهتری ارائه کند، دلیل اصلی حذف اکانت اینستاگرام خود را (در صورت وجود) انتخاب کنید و در صورت ناموجود بودن دلیل حذف پیج، بر روی گزینه دلیل دیگر کلیک نمایید. با انتخاب هر گزینه، اینستاگرام سعی می کند تا راه حل های مختصر یا لینک های صفحاتی که سعی در حل مشکل شما را دارند، در اختیارتان قرار بدهد.

برای مثال ما روی گزینه دلایل دیگر کلیک کردیم چون قصد ما آموزش این بخش است. اما طبیعتا چون اینستاگرام نمی داند که دلیل شما برای حذف دائمی پیج اینستا چیست، راه حلی را نیز به شما پیشنهاد نمی کند. اما اگر بر روی گزینه دیگر کلیک کنید مواردی را به عنوان راه حل به شما، نمایش می دهد.

عکس این بخش به همراه توضیحات تکمیلی را برای شما قرار می دهیم:

insta final

و سپس طبق عکس زیر بر روی دکمه آبی رنگ کلیک نمایید.

delete forever min

بعد از انجام کارهای قبلی مطابق عکس زیر برای شما یک نوتیفیکیشن باز می شود و از شما پرسیده می شود که آیا از حذف اکانت خود مطمئنید؟ اگر فکرهایتان را کرده اید و مشکلی ندارید بر روی اوکی کلیک کنید و چند لحظه منتظر بمانید. بعد از چند لحظه صفحه زیر باز می شود و به شما اعلام می شود که اکانت مذکور در تاریخی که اقدام به حذف آن کردید، حذف شده است. به همین راحتی توانستید اکانت اینستاگرام خود را حذف نمایید.

deleted min

در ادامه ویدئوی آموزشی این مطلب را نیز با هم مشاهده می کنیم.

 

(شما در این ویدئو حرکات موس را مشاهده نمی کنید. بزودی یک نسخه جدید رکورد و در اختیارتان قرار خواهد گرفت)

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام با موبایل

با گوشی موبایل هم می توانید اکانت اینستاگرامی خود را حذف نمایید. در ادامه به صورت متنی و ویدئویی مراحل کار را دنبال خواهیم کرد.

  • نرم افزار اینستاگرام را نصب و با اکانتی که قصد حذف آن را دارید لاگین کنید.

تفاوت دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی با موقت

اول در مورد حذف دائمی پیج اینستاگرام صحبت می کنیم. شما وقتی پیج اینستاگرام خود را به صورت دائمی حذف می کنید، برای همیشه پیج تان را از دست می دهد و به عبارتی پیج شما برای همیبشه از صحنه روزگار پاک خواهد شد. البته تا ۱ ماه فرصت دارید که دوباره آن را بازگردانی کنید اما اگر طی ۱ ماه برای بازگشت پیج حذف شده اقدامی نکنید، پیج به کلی از بین می رود.

اما وقتی که پیج خود را دی اکتیو می کنید، پیج شما از دسترس خارج می شود، اما در واقع حذف نشده است و هر وقت که آن را لازم داشتید می توانید دوباره پیج را بازگردانی نمایید. پس چه شد؟

دیلیت اکانت دائمی = حذف همیشگی و امکان بازگردانی فقط برای ۱ ماه

دیلیت اکانت موقت یا در واقع دی اکتیو کردن اکانت = از دسترس خارج شدن پیج به مدت دلخواه و قابلیت بازگردانی برای همیشه

در این مقاله در مورد هر دو مورد حذف دائمی اکانت اینستاگرام و حذف موقت اکانت اینستاگرام صحبت کرده و به صورت تئوری و عملی به شما نمایش می دهیم که چگونه می توانید اکانت اینستاگرام خود را دیلیت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]