تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل یکی از بهینه‌ترین و پرسودترین انواع تبلیغات است. در این نوع تبلیغات شما بر اساس کلیکی که دریافت می کنید پول می پردازید. یعنی ممکن است تبلیغ شما ۱۰۰۰ بار نمایش داده شود و ۲۰۰ بار بر روی آن کلیک شود. در این صورت شما فقط هزینه ۲۰۰ کلیک را می پردازید و نه ۱۰۰۰ نمایش. همچنین در تبلیغات گوگل ادوردز آپشن های بسیار زیادی وجود دارد که تبلیغات شما را متمایز می کند. با تبلیغات گوگل می توانید هزینه های خود را مدیریت کنیدو همچنین در صورتی که متوجه شدید کاربرانی بر روی تبلیغات شما کلیک می کنند و هزینه های  شما را اتلاف می کنند می توانید به گوگل درخواست دهید تا هزینه های اتلاف شده را دوباره به شما برگرداند.

استراتژی‌های تبلیغات گوگل

تبلیغات در گوگل زمانی هدفمند است که باعث سودآوری شما شود. ما برای اینکه بهترین نتیجه ها را با کمترین هزینه از تبلیغات گوگل ادوردز دریافت کنید استراتژی هایی داریم. ما علاوه بر همراهی شما در تبلیغات گوگل برای شما یک صفحه فرود حرفه ای و استاندارد خواهیم ساخت تا کاربر و مشتریان زیادی را از دست ندهید.

تبلیغات گوگل توسط مارکتینگرام

مارکتینگرام با بهره‌وری از تخصص و تجربه خود در این زمینه آماده همکاری با شما در زمینه گوگل ادوردز است. با شروع همکاری با ما، با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن، به سودی قابل توجه دست پیدا خواهید کرد.

تعرفه‌ها

پلن پایه تبلیغات
490 ه.ت
100 درهم امارات متحده عربی
مشاوره رایگان
دسترسی مستقیم
ارائه گزارش کامل کار
مشاوره رایگان
آموزش رایگان مدیریت
پلن اقتصادی تبلیغات
990 ه.ت
200 درهم امارات متحده عربی
مشاوره رایگان
دسترسی مستقیم
ارائه گزارش کامل کار
مشاوره رایگان
آموزش رایگان مدیریت
پلن حرفه‌ای تبلیغات
4 م ۶۵۰ ه
1000 درهم امارات متحده عربی
مشاوره رایگان
دسترسی مستقیم
ارائه گزارش کامل کار
مشاوره رایگان
آموزش رایگان مدیریت

در صورتی که پکیج‌های بالا مدنظر شما نیست، با ما تماس بگیرید تا پس از مشاوره رایگان و بررسی نیازهای شما، پکیج‌‌های مدنظر شما اعلام شود.