تبلیغات سایت

تبلیغات سایت تبلیغاتی است که در محیط وب سایت صورت می گیرد. این نوع تبلیغات مطرح ترین نوع تبلیغات در سطح اینترنت است و از سایر روش های تبلیغاتی بیشتر استفاده می‌شود.

انواع تبلیغات سایت

تبلیغات سایت انواع مختلفی دارند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یکی از قدرتمندترین و بهترین روش های تبلیغات سایت است. در این روش تبلیغاتی ابتدا شما یک مقاله در مورد کسب و کار خود نگارش می کنید و در میانه آن وب سایت و کسب و کار خود را معرفی کرده و آن را به سایت یا شبکه های اجتماعی لینک می کنید. این روش تبلیغاتی بسیار قدرتمند و تاثیرات چندجانبه فراوانی دارد که در ادامه راجع‌به آن توضیحاتی ارائه می دهیم.

  • رپورتاژ آگهی باعث می شود تا شما به یک برند تبدیل شوید.
  • رپورتاژ آگهی یک تبلغ همیشگی است، بر خلاف سایر تبلیغات که تا وقتی هزینه می پردازید تبلیغات شما نمایش داده می شود، در روش رپورتاژ آگهی شما یک بار هزینه می پردازید و تبلیغات شما به صورت همیشگی در یک وب سایت قدرتمند باقی خواهد ماند.
  • رپورتاژ آگهی به سایت شما بک لینک‌هایی قدرتمند و دائمی می‌دهد که تاثیر آن ها از بین نمی رود و همیشگی هستند.
  • خبرخوان‌های سایت دیگر رپورتاژ را از سایت اصلی برداشته و در سایت خودشان منتشر می کنند و این یعنی محتوای وایرال
  • و دیگر مزایایی که به جز رپورتاژ آگهی هیچ نوع دیگری از تبلیغات آن را ندارد.

ما در حال رایزنی با رسانه‌های معتبر برای اجرای امور تبلیغاتی ایشان، به خصوص رپورتاژ آگهی هستیم و پس از قطعی سازی شرایط در این بخش دکمه ای قرار می دهیم که پس از کلیک بر روی آن به بخش سفارش رپورتاژ آگهی در سایت های معتبر منتقل خواهید شد و سپس می توانید رسانه مورد نظر خود را برای ثبت سفارش و دریافت رپورتاژ انتخاب کرده تا ما کارهای نگارش و اجرای تبلیغات شما را در رسانه مذکور انجام دهیم.

کلیکی

کلیکی یعنی اینکه شما به ازای کلیک‌هایی که دریافت می کنید هزینه می پردازید.

بنری

تبلیغات بنری وب سایت تبلیغاتی است که در آن بنر تبلیغاتی شما در سایت مورد نظر قرار داده می شود. معمولا بنر شما در همه صفحات سایت نمایش داده می شود. در بحث هزینه هم دو صورت وجود دارد. صورت اول این است که شما یک هزینه ماهه یا چندماهه می پردازید و بنر شما در سایت تبلیغ کننده پخش می شود و در صورت دوم بنر شما در سایت مذکور متشر شده و به ازای کلیک یا بازدید هزینه می پردازید که البته هزنیه به ازای کلیک مرسوم تر است.

بازدیدی

تبلیغات بازدید سایت تبلیغاتی است که در آن بازدید مد نظر است و نه کلیک یا هر چیز دیگر. همچنین شما به ازای بازدیدهای دریافت شده مبلغی را می پردازید و سایر موارد ملاک نیستند.

سایر موارد

هر چند که مواردی که ذکر شد مرسوم ترین انواع تبلیغات وب سایت هستند، اما تبلیغات دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به صورت مختصر بدان می پردازیم.

همسان

تبلیغات همسان یا نیتیو نوعی از تبلیغات است که شباهت زیادی به سایر محتوای سایت دارد و باعث می شود که کاربر نسبت به آن واکنش بهتری نشان دهد.

ریتارگتینگ

این نوع تبلیغات کاربرانی را هدف می گیرد که قبلا از سایت شما بازدید داشته اند.

پوش نوتیفیکیشن (نوتیف)

پوش نوتیفیکشن که به تبلیغات نوتیف هم معروف است، تبلیغاتی است که در آن پیام تبلیغاتی شما به کاربرانی که قبلا دریافت نوتیف را پذیرفته اند نمایش داده می شود.

بازدهی تبلیغات سایت

تبلیغات سایت اگر درست و هدفمند انجام شود و تمامی فاکتورها رعایت شود، می تواند هم به افزایش فروش شما منجر شود، و هم به معروفیت شما بیانجامد. با یک تیر دو نشان می زدنید، افزایش فروش و برندینگ. تبلیغات وب سایت می تواند در بهبود کسب و کار شما نتیجه ای قابل قبول ایفا کند.

تبلیغات سایت توسط مارکتینگرام

مارکتینگرام با توجه به سابقه حضور در عرصه تبلیغات سایت و تخصص خود اقدام به ارائه خدمات تبلیغات اینترنتی وب سایت می نماید. با همکاری مارکتینگرام، خیلی ساده‌ و بدون دردسر می تواند انواع تبلیغات وب سایت را برای کسب و کار خود انجام دهید. تمام سعی ما بر این است تا با کاهش هزینه ها و افزایش بازدهی تبلیغات، یک کمپین تبلیغاتی عالی را برای شما به ارمغان بیاوریم.

برای تبلیغات وب سایت خود در پلتفرم‌ها و رسانه‌های معتبر با ما در تماس باشید.

دریافت مشاوره رایگان