اگر حرف های کلیشه ای را کنار بگذاریم تبلیغات اینترنتی در صورتی که هوشمندانه و در زمان و مکان درست انجام بگیرد می تواند هزینه های شما را به شدت کاهش داده و سوددهی کسب و کار شما را چندین برابر کند.

ما در مارکتینگرام این امکان را فراهم کرده ایم تا دوستانی که قصد دارند در مارکتینگرام تبلیغ داشته باشند، با ما تماس گرفته و پس از پذیرش آگهی، تبلیغات آن‌ ها در سایت قرار بگیرد.

در سایت مارکتینگرام ۲ نوع تبلیغات موجود است.

  1. تبلیغات رپورتاژ
  2. تبلیغات متنی

تبلیغات رپورتاژ

تبلیغات رپورتاژ آگهی موثرترین روش برای تبلیغات و کسب بک لینک است. در این روش یک مقاله مرتبط با کسب و کار شما نوشته خواهد شد و پس از بررسی موارد کلی، کسب و کار شما معرفی خواهد شد. در تبلیغات رپورتاژی سایت مارکتینگرام، شما صاحبین محترم کسب و کارهای آنلاین و آفلاین می توانید ۳ لینک فالو برای وب سایت خود دریافت کنید. لازم به ذکر است که محتوای رپورتاژ آگهی شما توسط مارکتینگرام به صورت رایگان و با رعایت تمامی تکنیک های مارکتینگ نگارش خواهد شد.

همچنین پس از انتشار رپورتاژ آگهی شما، کسب و کار شما در شبکه‌های اجتماعی مارکتینگرام نیز در قالب پست‌هایی اختصاصی معرفی خواهد شد. هزینه رپورتاژ آگهی در مارکتینگرام ۱٫۲ میلیون تومان است.

تبلیغات متنی

در تبلیغات متنی مارکتینگرام، تبلیغات شما در قالب متنی کوتاه به تمامی کاربران سایت نشان داده خواهد شد. تبلیغات متنی شما در تمامی صفحات سایت نمایش داده می شود و همچنین می توانید با انکرتکست موردنظر خود، برای سایتتان بک لینک فالو بگیرید. تبلیغات شما در اکانت توئیتر مارکتینگرام ارسال می شود. هزینه تبلیغات متنی ۲۰۰ هزار تومان ماهیانه است. با سفارش ۹ ماه تبلیغات متنی، ۳ ماه مهمان ما باشید.