آموزش خصوصی سئو یکی از خدماتی است که ما در مارکتینگرام به صورت حرفه ای به ارائه آن می پردازیم و این را تضمین می کنیم که آموزش خصوصی سئو توسط مارکتینگرام، یکی از قدرتمندترین روش ها برای یادگیری سئو به صورت ۰ تا ۱۰۰ و پایه تا تخصصی است.

چرا آموزش خصوصی سئو؟

آموزش خصوصی سئو بهتر از دریافت دوره های آموزشی آنلاین سئو است چون در این روش شما می توانید به صورت مستقیم با استاد در تماس باشید و تمامی مشکلات و ابهامات خود را برطرف کنید. همچنین آموزش خصوصی سئو باعث می شود تا دروس سئو را تمام و کمال و با درک و دیدی باز یاد گرفت چون در این روش علاوه بر حضور استاد می توانید از مثال های تخصصی، تکنیک های مخفی و همچنین مشاوره سئو برخوردار شوید.

هر چند که آموزش آنلاین سئو نیز یکی از راه های خوب و قابل قبول یادگیری سئو است اما با توجه به مزیت های فراوان آموزش خصوصی سئو، بهتر است در صورتیکه قصد دارید به صورت جدی بر روی سئو سرمایه گذاری کرده تا در آینده وارد بازار کار پر رونق و پردرآمد این حرفه شوید بهتر است تا از آموزش خصوصی سئو استفاده داشته باشید.

چرا آموزش خصوصی سئو توسط مارکتینگرام؟

چرا باید به جای استفاده از آموزش خصوصی سئو سایر شرکت ها این خدمت را از مارکتینگرام دریافت کنیم؟ ما دلایل و مزیت های زیادی داریم که به شما کاربران گرامی ثابت می کند که مارکتینگرام بهترین گزینه برای آموزش خصوصی سئو است.

آموزش در محل

آموزش خصوصی سئو در محلی که شما تعیین می کنید صورت می پذیرد. اگر دوست دارید تا تدریس در منزل شما انجام شود ( در تهران، خراسان رضوی و خوزستان) می توانید اعلام کنید تا استاد در منزل شما حاضر شود. اگر هم علاقمندید تا در دفتر مارکتینگرام آموزش خصوصی سئو دریافت کنید می توانید درخواست داده و پس از هماهنگی های لازم به دفتر مارکتینگرام تشریف آورده و آموزش خصوصی سئو دریافت نمایید.

سرفصل های کامل

سرفصل های آموزش خصوصی سئو بسیار کامل هستند و با توجه به تحقیقات انجام شده و تجارب کسب شده سرفصل های سئو مطابق با سئوی ۲۰۱۹ و سئوی ۲۰۲۰ هستند و پیوسته و روز به روز آپدیت شده و بهتر و کامل تر از قبل می شوند. در آموزش خصوصی سئو توسط مارکتینگرام کلیه درس ها، تکنیک ها و موضوعات مربوط به سئو و انواع سئو و راه ها انجام سئو بر روی انواع وب سایت و کسب و کار توضیح داده خواهد شد.

تدریس از ۰ تا ۱۰۰ و روان

تمامی سعی خود را بنا بر آن گذاشتیم تا سئو را از ۰ تا ۱۰۰ و به صورت پایه تا تخصصی به شما آموزش داده و به روان ترین و گیراترین حالت ممکن ما را به یک متخصص تمام عیار سئو تبدیل کنیم. کلیه موارد سئو توضیح داده خواهد شد و چیزی از شما پنهان نمی ماند. همچنین به صورت تئوری و عملی و بر روی پروژه های مختلف و متعدد به شما نشان می دهیم که باید چکار کنید و چه کارهایی را انجام دهید تا بهترین نتیجه را از سئو دریافت کنید.

تکنیک های مخفی

می دانستید تکنیک ها و راه های زیادی وجود دارد که کار سئو شما را به طرز عجیبی جلوتر برده یا تسریع می کند؟ می دانستید تعداد کمی از مختصصین سئو از این تکنیک ها اطلاع داشته و ان را به کسی لو نمی دهند؟ ما تمامی تکنیک های مخفی موجود در سئو را که به تحقیق و تجربه و یا مطالعه به صورت تئوری و عملی یاد گرفته ایم را به شما نیز آموزش خواهیم داد تا با استفاده از این تکنیک ها کارهای سئو وب سایت خودتان یا مشتری را به نحو احسنت جلو برده و بیشترین نتیجه را از سئو دریافت کنید.

قیمت عالی بر حسب یادگیری!

ما تمام سعی خود را کرده ایم تا قیمتی که در قبال آموزش خصوصی سئو دریافت کنیم کاملا منصفانه باشد. قیمت هایی که ما تعیین کرده ایم تا سال دیگر تغییری نخواهد داشت و علاوه بر آن به صورت ساعتی به شما آموزش نمی دهیم. یعنی به طور مثال اگر شما در طی ۴ ساعت جلسه آموزش خصوصی سئو مواردی را یاد بگیرید و مواردی را یاد نگیرید ما تا کلیه موارد را به بهترین حالت ممکن به شما آموزش ندهیم پایان جلسه را اعلام نمی کنیم.

پشتیبانی فوق العاده و تماس همیشگی با استاد

پشتیبانی مارکتینگرام پس از اتمام کلاس به صورت مادام العمر بوده و هیچ وقت تمام نمی شود. علاوه بر آن از راه های مختلف شما را پشتیبانی می کنیم. از راه هایی همچون مشاوره حضوری، تلفنی، پیام رسان ها و پشتیبانی آنلاین می توانید از پشتیبانی همیشگی برخوردار شوید.

اطمینان از یادگیری

ما برای اینکه مطمئن شویم شما سئو را به صورت کامل یاد گرفته اید به شما تکالیفی می دهیم و در صورتیکه تا حدودی مطمئن باشیم شما از پسش بر خواهید آمد به شما یک پروژه سئو محول می کنیم و مدیریت سئو آن را به شما می سپاریم و خودمان دورادور مواظب همه چیز هستیم و توانایی های شما را می سنجیم پس بابت هیچ چیز نگران نباشید.

سرفصل‌های آموزش خصوصی سئو

در ابتدا سئو را به دو قسمت داخلی و خارجی به صورت کامل توضیح می دهیم و سپس در ریز موارد سئو داخلی و پس از آن سئوی خارجی فرو می رویم و به صورت کامل و از سیر تا پیاز همه چیز را آموزش می دهیم و در پایان نیز سئو را به صورت کلی و تلفیقی از سئو داخلی و خارجی به شما آموزش خواهیم داد. همچنین این را در نظر داشته باشید که معرفی و آموزش ابزارهای حرفه ای و تخصصی سئو نیز از چشم ما پنهان نمانده و آموزش کار با چنین ابزارهایی را نیز به شما یاد می دهیم.

زمان آموزش خصوصی سئو

زمان آموزش خصوصی سئو حدود ۶ تا ۸ است که البته همانطور که گفتیم در صورتیکه مطمئن نباشیم شما همه چیز را به درستی یاد گرفته اید این زمان را بیشتر نیز خواهیم کرد.

پلن های آموزش خصوصی سئو

در بخش خدمت آموزش خصوصی سه حالت و پلن داریم.

  1. نیمه خصوصی: که در آن ۳ تا ۱۰ نفر می توانند شرکت داشته باشند.
  2. خصوصی: که در آن می توانند ۱ تا ۳ نفر حضور داشته باشند
  3. تمام خصوصی: که در آن ۱ یا نهایتا دو شخص حضور دارند.

تفاوت قیمتی این پلن ها در بخش قیمت توضیح داده خواهد شد.

پشتیبانی آموزش خصوصی سئو

همانگونه که در قبل ذکر کردیم پشتیبانی آموزش خصوصی سئو به صورت همیشگی و مادام العمر بوده و پس از اتمام کلاس شروع می شود. پشتیبانی به صورت حضوری و غیر حضوری بوده و روش پشتیبانی حضوری شامل حضور در دفتر و بهره مندی از پشتیبانی حضوری مدرس و استاد دوره یا دستیار ان را شامل می شود. و پشتیبانی غیر حضوری شامل پشتیبانی آنلاین، تیکتی و پیام رسان ها ( واتس اپ و تلگرام) می شود.

قیمت آموزش خصوصی سئو

قیمت آموزش خصوصی سئو به شرح زیر است:

  • نیمه خصوصی: شهریه حضور هر فرد ۳ میلیون تومان
  • خصوصی: شهریه حضور هر فرد ۴٫۵ میلیون تومان
  • تمام خصوصی: شهریه حضور هر فرد ۹ میلیون تومان

با توجه به تفاوت قیمت، آیا پلن های نیمه خصوصی، خصوصی و تمام خصوصی با یکدیگر تفاوت دارند؟

تفاوت زیادی در شیوه ارائه مطلب وجود ندارد تفاوت در تعداد نفرات حاضر در کلاس و پشتیبانی است که هر چه کمتر باشد مطمئنا بازدهی و تمرکز بیشتری را به ارمغان خواهد آورد همچنین در بحث پشتیبانی اگر تعداد بیشتر باشد مطمئنا زمان پاسخگویی و کیفیت پاسخگوییی و مشاوره بیشتر می شود. اما به صورت کلی محتوای دوره یکی بوده و حدود ۹۵ درصد مبلغی که می پرداید فقط و فقط به دلیل محتوای کامل و حرفه ای دوره است و مابقی برای پشتیبانی و یا سایر موارد دریافت می شود.

قیمتی که ارائه داده اید زیاد نیست؟

ممکن است فکر کنید قیمتی که ارائه داده شده زیاد است اما اگر آن را با آموزش های تمام و کمال و تخصصی و تمام حرفه ای این کلاس در یک ترازو قرار دهیم قیمت آن زیاد نیست و هزینه ای که می پردازید یک سرمایه گذاری بدون ریسک برای ورود به بازار کار سئو و دریافت حقوق ماهانه حداقل ۳ تا ۵ تومان است. که اگر حساب کنیم نهایتا طی سه ماه هزینه دوره باز می گردد و پس از آن هر چه که کسب درآمد کنید سودی است که ناشی از سرمایه گذاری بدون ریسک خود بر روی آموزش خصوصی سئو توسط مارکتینگرام عایدتان شده است. پس ممکن است در نگاه اول هزینه بالا باشد اما اگر همه جوانب را دیده و بررسی کنیم و تمامی قطعات پازل را بچینیم می فهیم که این مبلغ هزینه زیادی نیست و بلکه یک سرمایه گذاری بدون ریسک همیشگی برای ورود به یک بازار کار حرفه ای، پردرآمد و پررونق است.

شرکت در کلاس آموزش خصوصی سئو

در صورتیکه قصد دارید در کلاس آموزش خصوصی سئو توسط مارکتینگرام شرکت کنید می توانید از طریق تماس تلفنی یا پیام در واتس اپ و تلگرام اقدام فرمایید.

۰۹۳۹۳۹۲۳۵۳۹
۰۹۱۶۹۹۰۰۳۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *