تولید محتوا اگر حرفه ای و هدفمند باشد می تواند بدون خرج کردن یک ریال هزینه، سودهای هنگفتی را برای شما ایجاد کند. آموزش خصوصی تولید محتوا توسط مارکتینگرام یکی از خدماتی است که در مارکتینگرام ارائه شده و تلفیق از آموزش کامل و پشتیبانی حرفه ای و همیشگی است.

چرا آموزش خصوصی تولید محتوا؟

آموزش های آنلاین زیادی وجود دارند که به شما می گویند برای تولید محتوا باید چکار کنید و چکار نکنید. مطمئنا بیشتر ان ها خوب و مفید هستند. اما اموزش خصوصی تولید محتوا مزایایی دارد که آموزش آنلاین فاقد آن است. برای مثال اگر وسط یک دوره برای شما مشکل یا سوالی پیش آمد نمی توانید در لحظه سوال خود را بپرسید یا مشکل خود را رفع کنید. همچنین حضور در کنار یک مدرس خبره و همفکری با آن می تواند تاثیر بسزایی در بهبود کیفیت تولید محتوای شما داشته باشد. در نتیجه اگر به دنبال روشی حرفه ای و تضمینی برای یادگیری ۰ تا ۱۰۰ و تخصصی تولید محتوا به شیوه ای کاربردی و کارآمد هستید بهترین روش استفاده از آموزش خصوصی تولید محتوا است.

چرا آموزش خصوصی تولید محتوا توسط مارکتینگرام؟

چرا باید از آموزش خصوصی تولید محتوا توسط مارکتینگرام استفاده داشته باشیم؟ ما در مارکتینگرام مزایای و ویژگی هایی داریم که کمتر شرکتی می تواند در حوزه آموزش آنلاین و خصوصی با ما رقابت داشته باشد و در ادامه بخشی از مزایا و ویژگی هایی که ثابت می کند ما نسبت به سایر رقبا برتری هایی داریم که باعث می شود شما ما را برای دریافت خدمت آموزش خصوصی تولید محتوا انتخاب کنید آمده است.

آموزش در محل

آموزش خصوصی تولید محتوادر محلی که شما تعیین می کنید صورت می پذیرد. اگر دوست دارید تا تدریس در منزل شما انجام شود (در تهران، خراسان رضوی و خوزستان) می توانید اعلام کنید تا استاد در منزل شما حاضر شود. اگر هم علاقمندید تا در دفتر مارکتینگرام آموزش خصوصی تولید محتوا دریافت کنید می توانید درخواست داده و پس از هماهنگی های لازم به دفتر مارکتینگرام تشریف آورده و آموزش خصوصی تولید محتوا دریافت نمایید.

سرفصل های کامل

سرفصل های آموزشی تولید محتوا بسیار کامل بوده و ما کلیه موارد را کل به کل و جز به جز در آن گنجانده ایم. ما سعی کرده ایم تا تمامی موارد حرفه ای که برای تولید محتوای کارآمد و ایده آل و محتوایی که باعث جذب کاربر، تبدیل و در نهایت افزایش فروش می شود را به شما آموزش خواهیم داد.

تدریس از ۰ تا ۱۰۰ و روان

تدریس تولید محتوا از ۰ تا ۱۰۰ بوده و با لحنی گیرا و روان به شما آموزش داده می شود. در آموزش خصوصی تولید محتوا روش های تولید و انتشار انواع محتوا در پلتفرم های مختلف آموزش داده می شود و طریقه استفاده از هر نوع محتوا در پلتفرم های مختلف آموزش داده می شود.

ابزارهای حرفه ای

برای تولید محتوا به صورت متنی، صوتی، ویدئویی و عکس نیاز دارید تا با ابزارهای حرفه ای زیادی کار کنید. ما کار حرفه ای با تمامی ابزارهای مورد نیاز را به شما آموزش خواهیم داد همچنین با معرفی ابزارهایی سعی می کنیم کار تولید محتوای شما را تسهیل کنیم.

قیمت عالی بر حسب یادگیری!

قیمت هایی که بابت آموزش خصوصی تولید محتوا دریافت می شود نه بر اساس زمان آموزش و بلکه بر اساس یادگیری تمام عیار شما دریافت می شود. یعنی علاوه بر قیمت منصفانه و قابل قبولی که برای آموزش خصوصی تولید محتوای حرفه ای دریافت می شود، قیمت بر حسب مواردی است که می آموزید و در صورتی که مطمئن نباشیم شما به صورت کامل تولید محتوا را یاد گرفته اید مبلغی از شما دریافت نمی شود.

پشتیبانی فوق العاده و تماس همیشگی با استاد

پشتیبانی مارکتینگرام پس از اتمام کلاس به صورت مادام العمر بوده و هیچ وقت تمام نمی شود. علاوه بر آن از راه های مختلف شما را پشتیبانی می کنیم. از راه هایی همچون مشاوره حضوری، تلفنی، پیام رسان ها و پشتیبانی آنلاین می توانید از پشتیبانی همیشگی برخوردار شوید.

اطمینان از یادگیری

برای اطمینان از یادگیری حرفه ای و دقیق تولید محتوا به شما تکالیف و پروژه هایی محول می کنیم که بر اساس آن شما باید با ابزارهای مختلف تولید محتوا کار کرده و شیوه های مختلف تولید محتوا را به کار ببرید. در نتجه اطمینان حاصل می شود که شما محتوای دوره را به خوبی یاد گرفته اید و در صورتی که در بخش هایی اشکال داشته باشید به صورت کاملا رایگان آن را رفع کرده و راهکار حل آن را به شما هم آموزش می دهیم.

سرفصل‌های آموزش خصوصی تولید محتوا

در سرفصل های آموزش خصوصی تولید محتوا، آموزش استفاده از ابزارهای مختلف برای تولید محتوا، تولید محتوا برای پلتفرم های مختلف، ابزارهای مختلف برای تسهیل کار تولید محتوا و تکنکی های حرفه ای بازاریابی محتوا و تبدیل کاربر به خریدار آموزش داده خواهد شد.

زمان آموزش خصوصی تولید محتوا

زمان آموزش خصوصی تولید محتوا حدود ۶ تا ۸ است که البته همانطور که گفتیم در صورتی که مطمئن نباشیم شما همه چیز را به درستی یاد گرفته اید این زمان را بیشتر نیز خواهیم کرد.

پلن های آموزش خصوصی تولید محتوا

در بخش خدمت آموزش خصوصی سه حالت و پلن داریم.

  1. نیمه خصوصی: که در آن ۳ تا ۱۰ نفر می توانند شرکت داشته باشند.
  2. خصوصی: که در آن می توانند ۱ تا ۳ نفر حضور داشته باشند
  3. تمام خصوصی: که در آن ۱ یا نهایتا دو شخص حضور دارند.

تفاوت قیمتی این پلن ها در بخش قیمت توضیح داده خواهد شد.

پشتیبانی آموزش خصوصی تولید محتوا

همانگونه که در قبل ذکر کردیم پشتیبانی آموزش خصوصی تولید محتوا به صورت همیشگی و مادام العمر بوده و پس از اتمام کلاس شروع می شود. پشتیبانی به صورت حضوری و غیر حضوری بوده و روش پشتیبانی حضوری شامل حضور در دفتر و بهره مندی از پشتیبانی حضوری مدرس و استاد دوره یا دستیار آن را شامل می شود. و پشتیبانی غیر حضوری شامل پشتیبانی آنلاین، تیکتی و پیام رسان ها ( واتس اپ و تلگرام) می شود.

قیمت آموزش خصوصی تولید محتوا

قیمت آموزش خصوصی تولید محتوا به شرح زیر است:

  • نیمه خصوصی: شهریه حضور هر فرد ۱٫۵ میلیون تومان
  • خصوصی: شهریه حضور هر فرد ۲ میلیون تومان
  • تمام خصوصی: شهریه حضور هر فرد ۵ میلیون تومان

با توجه به تفاوت قیمت، آیا پلن های نیمه خصوصی، خصوصی و تمام خصوصی با یکدیگر تفاوت دارند؟

تفاوت زیادی در شیوه ارائه مطلب وجود ندارد تفاوت در تعداد نفرات حاضر در کلاس و پشتیبانی است که هر چه کمتر باشد مطمئنا بازدهی و تمرکز بیشتری را به ارمغان خواهد آورد همچنین در بحث پشتیبانی اگر تعداد بیشتر باشد مطمئنا زمان پاسخگویی و کیفیت پاسخگویی و مشاوره بیشتر می شود. اما به صورت کلی محتوای دوره یکی بوده و حدود ۹۵ درصد مبلغی که می پردازید فقط و فقط به دلیل محتوای کامل و حرفه ای دوره است و مابقی برای پشتیبانی و یا سایر موارد.

قیمتی که ارائه داده اید زیاد نیست؟

نه ابدا، با یادگیری تولید محتوا به صورت حرفه ای می توانید وارد بازار کار شده و ماهانه حدود ۱٫۵ تا ۵ میلیون تومان با کار روزانه چند ساعت ( سه تا ۴ ساعت) دریافت کنید. همچنین با توجه به مدت زمان نسبتا کم شغل تولید محتوا می توانید از تولید محتوا برای شغل دوم استفاده داشته باشید. همچنین می توانید از تولید محتوا در کسب و کار خود استفاده داشته باشید و فروش خود را تا چندین برابر افزایش دهید. در نتیجه با توجه به تاثیراتی که تولید محتوا بر روی آینده کاری شما خواهد گذاشت و با توجه به اینکه تولید محتوا می تواند زندگی شما را بهبود دهد مبلغی که بابت دوره می پردازید و یا بهتر بگوییم سرمایه گذاری می کنید بسیار ناچیز است و پس از شروع به کار هزینه دوره نهایتا طی سه ماه بر می گردد و پس از آن هر چقدر کسب درآمد کنید سودی است که از سرمایه گذاری در دوره آموزش خصوصی تولید محتوا بدست آورده اید.

شرکت در کلاس آموزش خصوصی تولید محتوا

در صورتیکه قصد دارید در کلاس آموزش خصوصی تولید محتوا توسط مارکتینگرام شرکت کنید می توانید از طریق تماس تلفنی یا پیام در واتس اپ و تلگرام اقدام فرمایید.

۰۹۳۹۳۹۲۳۵۳۹
۰۹۱۶۹۹۰۰۳۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *